Prep 45 Hockey

Stats Divisions   Seasons
 
use the links to the left to share this



All Times Local
# DIV AWAY HOME DATE TIME SCORE BOXSCORE GS
1Tri-MetroTartan 8St. Paul Como 3Fri, Nov 281:00 pm 8 - 3 final
Sub. EastDuluth Denfeld 2Cretin-Derham Hall 5Fri, Nov 283:30 pm 2 - 5 final
Class LakeMaple Grove 2Wayzata 2Fri, Nov 285:00 pm 2 - 2 OTfinal
Tri-MetroUniversity School of Milwaukee WI 5Blake School 3Fri, Nov 285:00 pm 5 - 3 final
Clssc SubnDelano/Rockford 2Richfield 2Fri, Nov 285:00 pm 2 - 2 OTfinal
North SubFairmont 1Cooper 10Fri, Nov 285:00 pm 1 - 10 final
Clssc SubnRedwood Valley 1Sibley 2Fri, Nov 285:30 pm 1 - 2 final
North SubCambridge/Isanti 2Irondale 2Fri, Nov 285:30 pm 2 - 2 OTfinal
North SubFt. Francis Ontario 5Spring Lake Park 6Fri, Nov 287:30 pm 5 - 6 OTfinal
MississippSt. Francis 8Monticello/Annandale/Maple Lake 5Fri, Nov 287:30 pm 8 - 5 final
Sub. EastHibbing Hastings Fri, Nov 287:30 pmno data-
MississippEdina 11Buffalo 4Fri, Nov 287:30 pm 11 - 4 final
Tri-MetroWaconia 2St. Paul Academy 6Fri, Nov 287:30 pm 2 - 6 final
Sub. EastFarmington 1Woodbury 8Fri, Nov 288:00 pm 1 - 8 final
IndepndtEly 5North Branch 7Fri, Nov 288:00 pm 5 - 7 final
1Big 9Duluth Central 3Winona 4Sat, Nov 2912:00 pm 3 - 4 final
1IndepndtEly 0Minneapolis East 5Sat, Nov 292:00 pm 0 - 5 final
1LakeBurnsville 2Bloomington Jefferson 4Sat, Nov 297:30 pm 2 - 4 final
2MississippFairmont 0Monticello/Annandale/Maple Lake 9Sat, Nov 295:00 pm 0 - 9 final
2Sub. EastTartan 2Woodbury 8Sat, Nov 296:00 pm 2 - 8 final
Tri-MetroDelano/Rockford 3Blake School 1Sat, Nov 291:00 pm 3 - 1 final
LakeJohn Marshall 1Bloomington Kennedy 3Sat, Nov 292:30 pm 1 - 3 final
Tri-MetroMarshall School Duluth 1Breck 5Sat, Nov 293:00 pm 1 - 5 final
IndepndtPark Rapids 6Silver Bay - Cook County 2Sat, Nov 293:00 pm 6 - 2 final
Out StateRichfield 6University School of Milwaukee WI 7Sat, Nov 293:00 pm 6 - 7 final
MissotaMinnehaha Academy 1Prior Lake 7Sat, Nov 293:00 pm 1 - 7 final
Wright CtyHibbing 2Mound-Westonka 5Sat, Nov 293:00 pm 2 - 5 final
SouthwestAustin 2Marshall 10Sat, Nov 293:00 pm 2 - 10 final
Sub. EastLakeville North 3Cretin-Derham Hall 6Sat, Nov 293:30 pm 3 - 6 final
NWSCBuffalo 1Maple Grove 4Sat, Nov 295:00 pm 1 - 4 final
South Cen.Faribault 7Waseca 2Sat, Nov 295:00 pm 7 - 2 final
Wright CtyRedwood Valley 2Waconia 4Sat, Nov 295:30 pm 2 - 4 final
MississippFt. Francis Ontario 3Cambridge/Isanti 2Sat, Nov 295:30 pm 3 - 2 final
Tri-MetroFarmington 7St. Paul Como 3Sat, Nov 296:00 pm 7 - 3 final
LakeMinnetonka 5Chaska 2Sat, Nov 297:30 pm 5 - 2 final
LakeRosemount 3Eagan 7Sat, Nov 297:30 pm 3 - 7 final
Big 9Roseville 1Mayo 4Sat, Nov 297:30 pm 1 - 4 final
NWSCForest Lake 0Elk River 1Sat, Nov 297:30 pm 0 - 1 final
Tri-MetroSibley 2St. Paul Academy 3Sat, Nov 297:30 pm 2 - 3 final
Class LakeEdina 4Wayzata 1Sat, Nov 297:30 pm 4 - 1 final
North SubIrondale 5Spring Lake Park 2Sat, Nov 297:30 pm 5 - 2 final
North SubSt. Francis 5Cooper 3Sat, Nov 297:30 pm 5 - 3 final
Iron RangeCloquet Esko Carlton 3Virginia-Mt. Iron-Buhl 2Sat, Nov 297:30 pm 3 - 2 final
Sub. EastCentury 1White Bear Lake 7Sat, Nov 298:00 pm 1 - 7 final
SouthwestRedwood Valley 3Windom Area 1Mon, Dec 017:30 pm 3 - 1 final
1LakeHill-Murray 6Burnsville 0Tue, Dec 027:00 pm 6 - 0 final
1Wright CtySt. Michael-Albertville 2Orono 8Tue, Dec 027:00 pm 2 - 8 final
1MissotaRed Wing 1Academy of Holy Angels 4Tue, Dec 027:30 pm 1 - 4 final
2Lake Sup.Grand Rapids 4Cloquet Esko Carlton 4Tue, Dec 027:30 pm 4 - 4 OTfinal
Lake Sup.Ashland WI 1Duluth Denfeld 7Tue, Dec 026:00 pm 1 - 7 final
North SubSaint Cloud Tech 2Benilde-St. Margarets 6Tue, Dec 027:00 pm 2 - 6 final
Class LakeNorth 3Hopkins 4Tue, Dec 027:00 pm 3 - 4 OTfinal
Wright CtyProvidence Academy 3Waconia 2Tue, Dec 027:00 pm 3 - 2 final
IndepndtWillmar 7Morris/Benson 1Tue, Dec 027:00 pm 7 - 1 final
LakeMinneapolis West 4Bloomington Kennedy 9Tue, Dec 027:00 pm 4 - 9 final
Wright CtyFarmington 3Holy Family 2Tue, Dec 027:00 pm 3 - 2 OTfinal
C. LakesSaint Cloud Cathedral 6Apollo 2Tue, Dec 027:00 pm 6 - 2 final
South Cen.Sleepy Eye 2Fairmont 5Tue, Dec 027:00 pm 2 - 5 final
Mid-StateBagley/Foston 0Northern Lakes Lightning 10Tue, Dec 027:00 pm 0 - 10 final
NorthwestLake of the Woods/Indus Kittson Central Tue, Dec 027:00 pmno data-
MissotaIrondale 3New Prague 6Tue, Dec 027:00 pm 3 - 6 final
Wright CtyWadena-Deer Creek 0Litchfield-Dassel/Cokato 3Tue, Dec 027:00 pm 0 - 3 final
LakeEastview 1Apple Valley 3Tue, Dec 027:15 pm 1 - 3 final
NWSCArmstrong 0Maple Grove 3Tue, Dec 027:30 pm 0 - 3 final
Out StateMoorhead 2Fargo South ND 2Tue, Dec 027:30 pm 2 - 2 OTfinal
IndepndtProctor 5Two Harbors 2Tue, Dec 027:30 pm 5 - 2 final
C. LakesPrairie Centre 0River Lakes Stars 6Tue, Dec 027:30 pm 0 - 6 final
Big 9Tartan 3Century 6Tue, Dec 027:30 pm 3 - 6 final
MariucciThief River Falls/Goodridge 1Roseau 3Tue, Dec 027:30 pm 1 - 3 final
IndepndtPrior Lake 6Dodge County 2Tue, Dec 027:30 pm 6 - 2 final
LakeChaska 7Lakeville South 4Tue, Dec 027:30 pm 7 - 4 final
Big 9La Crescent 3Winona 5Tue, Dec 027:30 pm 3 - 5 final
NWSCAnoka 4North Metro 1Tue, Dec 027:30 pm 4 - 1 final
IndepndtWebster WI Moose Lake Tue, Dec 027:30 pmno data-
Lake Sup.Greenway 2Hermantown 6Tue, Dec 027:30 pm 2 - 6 final
Iron RangeInternational Falls 1Hibbing 7Tue, Dec 027:30 pm 1 - 7 final
MariucciBemidji 3East Grand Forks 2Tue, Dec 027:30 pm 3 - 2 OTfinal
LakeBloomington Jefferson 8Rosemount 1Tue, Dec 027:30 pm 8 - 1 final
SouthwestMarshall 5Worthington 2Tue, Dec 027:30 pm 5 - 2 final
Clssc SubnTotino-Grace 6Simley 0Tue, Dec 027:30 pm 6 - 0 final
Tri-MetroMahtomedi 3Breck 1Tue, Dec 027:30 pm 3 - 1 final
Big 9Waseca 3Albert Lea 10Tue, Dec 027:30 pm 3 - 10 final
South Cen.Hutchinson 4New Ulm 1Tue, Dec 027:30 pm 4 - 1 final
Clssc SubnSt. Paul Johnson 2South St.Paul 5Tue, Dec 027:30 pm 2 - 5 final
LakeEagan 2Eden Prairie 8Tue, Dec 027:30 pm 2 - 8 final
IndepndtDuluth Central 0Duluth East 11Tue, Dec 028:00 pm 0 - 11 final
Tri-MetroMinneapolis East 3St. Paul Saints 9Tue, Dec 028:00 pm 3 - 9 final
2IndepndtMora/Hinckley 2Prairie Centre 3Thu, Dec 047:30 pm 2 - 3 final
2C. LakesFergus Falls 1River Lakes Stars 3Thu, Dec 047:30 pm 1 - 3 final
Mid-StateDetroit Lakes 4Northern Lakes Lightning 5Thu, Dec 045:00 pm 4 - 5 final
Out StateCooper 2Somerset WI 5Thu, Dec 046:30 pm 2 - 5 final
IndepndtProvidence Academy Meadow Creek Christian Thu, Dec 047:00 pmno data-
Wright CtyHutchinson 4Waconia 3Thu, Dec 047:00 pm 4 - 3 OTfinal
Class LakeBurnsville 1Edina 8Thu, Dec 047:00 pm 1 - 8 final
MissotaMinneapolis West 1Shakopee 10Thu, Dec 047:00 pm 1 - 10 final
C. LakesElk River 3Saint Cloud Tech 1Thu, Dec 047:00 pm 3 - 1 final
MissotaBloomington Kennedy 3Prior Lake 4Thu, Dec 047:00 pm 3 - 4 OTfinal
Wright CtySartell-St.Stephen 0Saint Cloud Cathedral 4Thu, Dec 047:00 pm 0 - 4 final
MississippNorth Branch 2St. Michael-Albertville 9Thu, Dec 047:00 pm 2 - 9 final
MississippHopkins 8Rogers 5Thu, Dec 047:00 pm 8 - 5 final
MississippPrinceton/Milaca 3Monticello/Annandale/Maple Lake 6Thu, Dec 047:15 pm 3 - 6 final
LakeWoodbury 5Rosemount 2Thu, Dec 047:30 pm 5 - 2 final
Big 9Lakeville North 4Century 3Thu, Dec 047:30 pm 4 - 3 final
South Cen.St. Peter/LeSeuer Hendersen 2New Ulm 5Thu, Dec 047:30 pm 2 - 5 final
Big 9Rochester Lourdes 8Owatonna 3Thu, Dec 047:30 pm 8 - 3 Click here for Game Live final
NWSCWayzata 5Champlin Park 1Thu, Dec 047:30 pm 5 - 1 final
NWSCOsseo 5North Metro 3Thu, Dec 047:30 pm 5 - 3 final
Big 9Faribault 7Austin 0Thu, Dec 047:30 pm 7 - 0 final
NWSCRoseville 4Centennial 8Thu, Dec 047:30 pm 4 - 8 final
NWSCForest Lake 4Anoka 1Thu, Dec 047:30 pm 4 - 1 final
Sub. EastSouth St.Paul 3Park 5Thu, Dec 047:30 pm 3 - 5 final
SouthwestMarshall 6Windom Area 4Thu, Dec 047:30 pm 6 - 4 final
IndepndtIrondale 7Minneapolis East 2Thu, Dec 047:30 pm 7 - 2 final
IndepndtSt. Francis 3Pine City 2Thu, Dec 047:30 pm 3 - 2 final
Tri-MetroCretin-Derham Hall 5Blake School 3Thu, Dec 047:30 pm 5 - 3 final
MariucciGrand Forks Red River ND 4East Grand Forks 6Thu, Dec 047:30 pm 4 - 6 final
LakeLakeville South 3Eastview 4Thu, Dec 047:30 pm 3 - 4 OTfinal
Big 9Mayo 8Mankato East 1Thu, Dec 047:30 pm 8 - 1 final
Clssc SubnJohn Marshall 3Simley 2Thu, Dec 047:30 pm 3 - 2 final
1C. LakesCrookston 1Brainerd/Pillager/Pierz 3Fri, Dec 057:00 pm 1 - 3 final
2NorthwestOrono 7Lake of the Woods/Indus 3Fri, Dec 057:30 pm 7 - 3 final
North SubThief River Falls/Goodridge 3Totino-Grace 0Fri, Dec 057:00 pm 3 - 0 final
MississippBemidji 6Monticello/Annandale/Maple Lake 2Fri, Dec 057:00 pm 6 - 2 final
Mid-StateWalker-Hackensack-Akeley 1Park Rapids 8Fri, Dec 057:00 pm 1 - 8 final
South Cen.St. Peter/LeSeuer Hendersen 4Fairmont 3Fri, Dec 057:00 pm 4 - 3 final
Out StateInternational Falls 3Ft. Francis Ontario 4Fri, Dec 057:00 pm 3 - 4 OTfinal
Iron RangeWadena-Deer Creek 5Eveleth-Gilbert 2Fri, Dec 057:00 pm 5 - 2 final
SouthwestWorthington 6Sleepy Eye 4Fri, Dec 057:00 pm 6 - 4 final
MississippCloquet Esko Carlton 2Buffalo 4Fri, Dec 057:00 pm 2 - 4 final
Class LakeHibbing 0Minnetonka 4Fri, Dec 057:00 pm 0 - 4 final
Out StateWhite Bear Lake 3Fargo South ND 4Fri, Dec 057:15 pm 3 - 4 final
MariucciMound-Westonka 2Warroad 4Fri, Dec 057:30 pm 2 - 4 final
Lake Sup.Sauk Rapids-Rice 1Hermantown 5Fri, Dec 057:30 pm 1 - 5 final
Iron RangeLittle Falls 1Virginia-Mt. Iron-Buhl 0Fri, Dec 057:30 pm 1 - 0 final
Big 9Albert Lea 5Mankato West 3Fri, Dec 057:30 pm 5 - 3 final
NWSCRoseau 1Blaine 4Fri, Dec 057:30 pm 1 - 4 final
Tri-MetroRed Wing 1Breck 2Fri, Dec 057:30 pm 1 - 2 final
Tri-MetroMounds View 1St. Paul Johnson 3Fri, Dec 057:30 pm 1 - 3 final
Lake Sup.New Prague 3Duluth Denfeld 5Fri, Dec 057:30 pm 3 - 5 final
Sub. EastGrand Rapids 3Stillwater 4Fri, Dec 057:30 pm 3 - 4 final
Tri-MetroSilver Bay - Cook County 2St. Paul Saints 6Fri, Dec 058:00 pm 2 - 6 final
2NorthwestNorthern Lakes Lightning 6Red Lake Falls 0Sat, Dec 062:00 pm 6 - 0 final
2NWSCAnoka 1Blaine 6Sat, Dec 067:30 pm 1 - 6 final
2LakeLakeville North 1Burnsville 7Sat, Dec 067:30 pm 1 - 7 final
3LakeChaska 0Bloomington Jefferson 6Sat, Dec 067:30 pm 0 - 6 final
North SubSt. Paul Academy 0St. Francis 6Sat, Dec 062:00 pm 0 - 6 final
NorthwestEly 3Bagley/Foston 2Sat, Dec 062:00 pm 3 - 2 final
Tri-MetroThief River Falls/Goodridge 6Minnehaha Academy 1Sat, Dec 062:00 pm 6 - 1 final
IndepndtSilver Bay - Cook County 2Minneapolis East 4Sat, Dec 062:00 pm 2 - 4 final
MissotaDelano/Rockford 3Hutchinson 4Sat, Dec 062:00 pm 3 - 4 OTfinal
MariucciOrono 0Warroad 4Sat, Dec 062:15 pm 0 - 4 final
Iron RangePine City 0Eveleth-Gilbert 2Sat, Dec 062:15 pm 0 - 2 final
LakeHastings 1Eastview 4Sat, Dec 062:15 pm 1 - 4 final
Lake Sup.New Prague 1Hermantown 7Sat, Dec 062:15 pm 1 - 7 final
Class LakeDuluth East 2Wayzata 0Sat, Dec 062:30 pm 2 - 0 final
North SubMahtomedi 5Spring Lake Park 4Sat, Dec 063:00 pm 5 - 4 OTfinal
SouthwestRedwood Valley 7Worthington 4Sat, Dec 063:00 pm 7 - 4 final
MissotaTartan 9Shakopee 2Sat, Dec 063:00 pm 9 - 2 final
MissotaSibley 0Prior Lake 5Sat, Dec 063:00 pm 0 - 5 final
NorthwestMound-Westonka 1Lake of the Woods/Indus 4Sat, Dec 063:00 pm 1 - 4 final
MissotaWinona 5Farmington 6Sat, Dec 063:00 pm 5 - 6 final
Iron RangeWadena-Deer Creek 3Virginia-Mt. Iron-Buhl 13Sat, Dec 063:15 pm 3 - 13 final
Lake Sup.Saint Thomas Academy 1Marshall School Duluth 2Sat, Dec 063:30 pm 1 - 2 final
Sub. EastGrand Rapids 4Forest Lake 3Sat, Dec 063:30 pm 4 - 3 final
North SubRoseau 2Totino-Grace 2Sat, Dec 063:30 pm 2 - 2 OTfinal
Mid-StateEast Grand Forks 5Park Rapids 3Sat, Dec 064:00 pm 5 - 3 final
Iron RangeLittle Falls 14Greenway 0Sat, Dec 064:00 pm 14 - 0 final
Class LakeHibbing 4Armstrong 1Sat, Dec 064:30 pm 4 - 1 final
MariucciWhite Bear Lake 3Moorhead 6Sat, Dec 066:00 pm 3 - 6 final
MississippSt. Michael-Albertville 3Buffalo 4Sat, Dec 067:00 pm 3 - 4 final
North SubRichfield 2St.Louis Park 1Sat, Dec 067:00 pm 2 - 1 final
Wright CtyAlexandria 3Saint Cloud Cathedral 4Sat, Dec 067:00 pm 3 - 4 OTfinal
Tri-MetroPrairie Centre 2Providence Academy 3Sat, Dec 067:00 pm 2 - 3 final
Class LakeNorth Metro 0Hopkins 7Sat, Dec 067:00 pm 0 - 7 final
Clssc SubnCloquet Esko Carlton 1South St.Paul 4Sat, Dec 067:00 pm 1 - 4 final
Class LakeHill-Murray 3Edina 1Sat, Dec 067:00 pm 3 - 1 final
LakeRosemount 1Apple Valley 7Sat, Dec 067:15 pm 1 - 7 final
IndepndtCambridge/Isanti 9Two Harbors 1Sat, Dec 067:30 pm 9 - 1 final
LakeLakeville South 2Eagan 1Sat, Dec 067:30 pm 2 - 1 OTfinal
Mid-StateFergus Falls 9Detroit Lakes 2Sat, Dec 067:30 pm 9 - 2 final
MissotaNorthfield 2Academy of Holy Angels 12Sat, Dec 067:30 pm 2 - 12 final
Clssc SubnSt. Paul Como 0North 8Sat, Dec 067:30 pm 0 - 8 final
Clssc SubnChisago Lakes Area 5Simley 6Sat, Dec 067:30 pm 5 - 6 OTfinal
Iron RangeGrand Forks Red River ND 3International Falls 0Sat, Dec 067:30 pm 3 - 0 final
NWSCAndover 4Osseo 3Sat, Dec 067:30 pm 4 - 3 final
Sub. EastBenilde-St. Margarets 2Stillwater 6Sat, Dec 067:30 pm 2 - 6 final
Sub. EastMinnetonka 2Park 1Sat, Dec 067:30 pm 2 - 1 final
IndepndtLa Crescent 10Minneapolis West 2Sat, Dec 067:30 pm 10 - 2 final
NWSCRogers 1Maple Grove 7Sat, Dec 067:30 pm 1 - 7 final
Big 9Coon Rapids 1John Marshall 2Sat, Dec 067:30 pm 1 - 2 final
Sub. EastBlake School 0Woodbury 4Sat, Dec 067:30 pm 0 - 4 final
Big 9Champlin Park 5Mayo 2Sat, Dec 067:30 pm 5 - 2 final
IndepndtMeadow Creek Christian 8North Branch 6Sat, Dec 068:30 pm 8 - 6 final
2C. LakesAlexandria 2Brainerd/Pillager/Pierz 0Tue, Dec 097:00 pm 2 - 0 final
3LakeLakeville South 5Burnsville 2Tue, Dec 097:00 pm 5 - 2 final
3NorthwestRed Lake Falls 7Bagley/Foston 0Tue, Dec 097:00 pm 7 - 0 final
3C. LakesWillmar 2River Lakes Stars 0Tue, Dec 097:30 pm 2 - 0 final
NWSCBlaine 3Elk River 1Tue, Dec 092:00 pm 3 - 1 final
North SubBlake School 2Totino-Grace 4Tue, Dec 095:00 pm 2 - 4 final
SouthwestWaconia 0Redwood Valley 3Tue, Dec 096:30 pm 0 - 3 final
C. LakesSauk Rapids-Rice 2Sartell-St.Stephen 6Tue, Dec 097:00 pm 2 - 6 final
Class LakeCooper 2Armstrong 6Tue, Dec 097:00 pm 2 - 6 final
MissotaNorthfield 0Red Wing 10Tue, Dec 097:00 pm 0 - 10 final
C. LakesApollo 2Saint Cloud Tech 4Tue, Dec 097:00 pm 2 - 4 final
C. LakesSaint Cloud Cathedral 4Little Falls 5Tue, Dec 097:00 pm 4 - 5 OTfinal
IndepndtLitchfield-Dassel/Cokato 5Morris/Benson 8Tue, Dec 097:00 pm 5 - 8 final
IndepndtMoose Lake 7North Branch 5Tue, Dec 097:00 pm 7 - 5 final
MississippPrior Lake 2Monticello/Annandale/Maple Lake 3Tue, Dec 097:00 pm 2 - 3 OTfinal
Out StateLa Crescent 4Onalaska WI 3Tue, Dec 097:00 pm 4 - 3 OTfinal
Mid-StateWalker-Hackensack-Akeley 0Northern Lakes Lightning 12Tue, Dec 097:00 pm 0 - 12 final
NorthwestCrookston Kittson Central Tue, Dec 097:00 pmno data-
Class LakeWoodbury 2Edina 5Tue, Dec 097:00 pm 2 - 5 final
Tri-MetroHoly Family 4Providence Academy 0Tue, Dec 097:00 pm 4 - 0 final
North SubCretin-Derham Hall 2Benilde-St. Margarets 4Tue, Dec 097:00 pm 2 - 4 final
LakeEden Prairie 6Eastview 1Tue, Dec 097:15 pm 6 - 1 final
North SubMounds View 7Irondale 2Tue, Dec 097:30 pm 7 - 2 final
Iron RangeVirginia-Mt. Iron-Buhl 4Grand Rapids 0Tue, Dec 097:30 pm 4 - 0 final
IndepndtSt. Paul Saints 8Minneapolis West 2Tue, Dec 097:30 pm 8 - 2 final
IndepndtNew Prague 4Rochester Lourdes 3Tue, Dec 097:30 pm 4 - 3 OTfinal
Iron RangeInternational Falls 11Eveleth-Gilbert 1Tue, Dec 097:30 pm 11 - 1 final
NWSCAndover 6North Metro 1Tue, Dec 097:30 pm 6 - 1 final
NWSCRogers 8Coon Rapids 3Tue, Dec 097:30 pm 8 - 3 final
South Cen.Minnehaha Academy 4New Ulm 3Tue, Dec 097:30 pm 4 - 3 final
Iron RangePark Rapids 5Greenway 2Tue, Dec 097:30 pm 5 - 2 final
IndepndtSt. Francis 5Mora/Hinckley 2Tue, Dec 097:30 pm 5 - 2 final
Big 9Faribault 2Owatonna 3Tue, Dec 097:30 pm 2 - 3 Click here for Game Live final
Clssc SubnBreck 2Saint Thomas Academy 7Tue, Dec 097:30 pm 2 - 7 final
Big 9John Marshall 3Mayo 6Tue, Dec 097:30 pm 3 - 6 final
IndepndtDuluth Central 6Silver Bay - Cook County 1Tue, Dec 097:30 pm 6 - 1 final
LakeEagan 8Chaska 5Tue, Dec 097:30 pm 8 - 5 final
Tri-MetroMinneapolis East 0St. Paul Johnson 7Tue, Dec 097:30 pm 0 - 7 final
LakeApple Valley 5Lakeville North 0Tue, Dec 097:30 pm 5 - 0 final
NorthwestWarroad 3Lake of the Woods/Indus 0Tue, Dec 097:30 pm 3 - 0 final
LakeHastings 4Rosemount 3Tue, Dec 097:30 pm 4 - 3 final
Lake Sup.Cloquet Esko Carlton 5Proctor 4Tue, Dec 097:30 pm 5 - 4 OTfinal
South Cen.Mankato West 7Waseca 0Tue, Dec 097:30 pm 7 - 0 final
IndepndtFt. Francis Ontario 12Ely 0Tue, Dec 097:30 pm 12 - 0 final
Sub. EastWhite Bear Lake 5Forest Lake 1Tue, Dec 097:50 pm 5 - 1 final
Tri-MetroSouth St.Paul 3St. Paul Como 2Tue, Dec 098:00 pm 3 - 2 final
Tri-MetroShattuck-St. Marys Midget AAA 6St. Paul Academy 6Wed, Dec 107:30 pm 6 - 6 OTfinal
4SouthwestLuverne 4Marshall 6Thu, Dec 117:30 pm 4 - 6 final
5Clssc SubnTartan 1Saint Thomas Academy 5Thu, Dec 117:30 pm 1 - 5 final
Lake Sup.Proctor 3Duluth Central 4Thu, Dec 116:00 pm 3 - 4 OTfinal
MissotaDuluth Denfeld 5Shakopee 1Thu, Dec 116:00 pm 5 - 1 final
South Cen.Sleepy Eye 4Waseca 10Thu, Dec 117:00 pm 4 - 10 final
North SubBloomington Kennedy 2St.Louis Park 3Thu, Dec 117:00 pm 2 - 3 final
MississippDelano/Rockford 2St. Michael-Albertville 4Thu, Dec 117:00 pm 2 - 4 final
MississippPrinceton/Milaca 8Becker/Big Lake 1Thu, Dec 117:00 pm 8 - 1 final
MississippMonticello/Annandale/Maple Lake 0Rogers 3Thu, Dec 117:00 pm 0 - 3 final
IndepndtChisago Lakes Area 1Pine City 2Thu, Dec 117:00 pm 1 - 2 final
Mid-StateNorthern Lakes Lightning 3Wadena-Deer Creek 1Thu, Dec 117:00 pm 3 - 1 final
Class LakeBloomington Jefferson 3Wayzata 2Thu, Dec 117:00 pm 3 - 2 final
MississippBuffalo 8Cambridge/Isanti 6Thu, Dec 117:00 pm 8 - 6 final
MissotaRochester Lourdes 3Red Wing 1Thu, Dec 117:00 pm 3 - 1 final
C. LakesBrainerd/Pillager/Pierz 2Apollo 4Thu, Dec 117:00 pm 2 - 4 final
MissotaSouth St.Paul 2Prior Lake 2Thu, Dec 117:00 pm 2 - 2 OTfinal
Sub. EastStillwater 0Roseville 2Thu, Dec 117:30 pm 0 - 2 final
NWSCChamplin Park 0Maple Grove 6Thu, Dec 117:30 pm 0 - 6 final
MariucciEast Grand Forks 1Roseau 6Thu, Dec 117:30 pm 1 - 6 final
Iron RangeTwo Harbors 4Eveleth-Gilbert 2Thu, Dec 117:30 pm 4 - 2 final
IndepndtSparta/West Salem WI 1La Crescent 4Thu, Dec 117:30 pm 1 - 4 final
NWSCCoon Rapids 3Centennial 15Thu, Dec 117:30 pm 3 - 15 final
LakeLakeville North 3Eden Prairie 7Thu, Dec 117:30 pm 3 - 7 final
SouthwestWorthington 3Windom Area 8Thu, Dec 117:30 pm 3 - 8 final
MariucciBemidji 1Moorhead 7Thu, Dec 117:30 pm 1 - 7 final
IndepndtSpring Lake Park 8Mora/Hinckley 2Thu, Dec 117:30 pm 8 - 2 final
Sub. EastPark 1Hastings 3Thu, Dec 117:30 pm 1 - 3 final
Iron RangeGreenway 0Grand Rapids 8Thu, Dec 117:30 pm 0 - 8 final
NWSCOsseo 3Blaine 7Thu, Dec 117:30 pm 3 - 7 final
IndepndtProvidence Academy 9Minneapolis West 2Thu, Dec 117:30 pm 9 - 2 final
Clssc SubnMahtomedi 5Richfield 2Thu, Dec 117:30 pm 5 - 2 final
Big 9Century 8Austin 0Thu, Dec 117:30 pm 8 - 0 final
MissotaHoly Family 3Northfield 2Thu, Dec 117:30 pm 3 - 2 final
Big 9New Prague 4Mankato West 2Thu, Dec 117:30 pm 4 - 2 final
Sub. EastMounds View 2Cretin-Derham Hall 8Thu, Dec 117:30 pm 2 - 8 final
NWSCAnoka 2Elk River 5Thu, Dec 117:30 pm 2 - 5 final
Big 9Farmington 3John Marshall 1Thu, Dec 117:30 pm 3 - 1 final
South Cen.Litchfield-Dassel/Cokato 1New Ulm 6Thu, Dec 117:30 pm 1 - 6 final
Clssc SubnSimley 0North 7Thu, Dec 118:00 pm 0 - 7 final
IndepndtMinnetonka 0Duluth East 2Thu, Dec 118:00 pm 0 - 2 final
Clssc SubnHill-Murray 8Sibley 1Thu, Dec 119:30 pm 8 - 1 final
3C. LakesSauk Rapids-Rice 7Willmar 0Fri, Dec 127:00 pm 7 - 0 final
4Out StateRed Lake Falls 8Wahpeton ND 0Fri, Dec 127:00 pm 8 - 0 final
4C. LakesAlexandria 3Little Falls 4Fri, Dec 127:15 pm 3 - 4 final
South Cen.Waconia 2St. Peter/LeSeuer Hendersen 1Fri, Dec 127:30 am 2 - 1 final
IndepndtMoose Lake Silver Bay - Cook County Fri, Dec 125:30 pmno data-
NorthwestPrairie Centre 7Bagley/Foston 0Fri, Dec 126:00 pm 7 - 0 final
Out StateAcademy of Holy Angels 2Culver Academy Prep 5Fri, Dec 127:00 pm 2 - 5 final
C. LakesCloquet Esko Carlton 2Saint Cloud Tech 7Fri, Dec 127:00 pm 2 - 7 final
Lake Sup.Andover 3Superior WI 4Fri, Dec 127:00 pm 3 - 4 final
North SubMeadow Creek Christian 0Benilde-St. Margarets 15Fri, Dec 127:00 pm 0 - 15 final
SouthwestFairmont 1Worthington 6Fri, Dec 127:00 pm 1 - 6 final
North SubMarshall School Duluth 8Totino-Grace 7Fri, Dec 127:00 pm 8 - 7 OTfinal
Mid-StateEly 6Walker-Hackensack-Akeley 4Fri, Dec 127:00 pm 6 - 4 final
MariucciBlake School 2Thief River Falls/Goodridge 5Fri, Dec 127:00 pm 2 - 5 final
C. LakesSartell-St.Stephen 5Fergus Falls 3Fri, Dec 127:30 pm 5 - 3 final
Mid-StateSt. Paul Como 5Park Rapids 3Fri, Dec 127:30 pm 5 - 3 final
Lake Sup.Hopkins 4Hermantown 6Fri, Dec 127:30 pm 4 - 6 final
Iron RangeVirginia-Mt. Iron-Buhl 4International Falls 6Fri, Dec 127:30 pm 4 - 6 final
Iron RangeWarroad 5Hibbing 0Fri, Dec 127:30 pm 5 - 0 final
Mid-StateSt. Paul Saints 2Detroit Lakes 4Fri, Dec 127:30 pm 2 - 4 final
SouthwestRedwood Valley 5Luverne 1Fri, Dec 127:30 pm 5 - 1 final
Sub. EastWoodbury 3White Bear Lake 2Fri, Dec 128:00 pm 3 - 2 final
4SouthwestMorris/Benson 6Windom Area 5Sat, Dec 133:00 pm 6 - 5 final
4Wright CtyWayzata 5Orono 1Sat, Dec 133:00 pm 5 - 1 final
4LakeChaska 2Eden Prairie 8Sat, Dec 137:30 pm 2 - 8 final
4C. LakesLitchfield-Dassel/Cokato 6River Lakes Stars 3Sat, Dec 137:30 pm 6 - 3 final
5LakeLakeville South 2Bloomington Jefferson 10Sat, Dec 137:30 pm 2 - 10 final
6Big 9John Marshall 9Mankato East 0Sat, Dec 138:00 pm 9 - 0 final
MariucciLake of the Woods/Indus 0East Grand Forks 5Sat, Dec 134:00 am 0 - 5 final
C. LakesBemidji 4Apollo 3Sat, Dec 131:00 pm 4 - 3 final
Lake Sup.Northern Lakes Lightning 2Duluth Central 1Sat, Dec 131:00 pm 2 - 1 final
IndepndtHoly Family 5Dodge County 3Sat, Dec 131:00 pm 5 - 3 final
SouthwestBecker/Big Lake 5Sleepy Eye 0Sat, Dec 131:00 pm 5 - 0 final
Clssc SubnHill-Murray 3South St.Paul 2Sat, Dec 131:00 pm 3 - 2 final
Big 9Luverne 8Austin 3Sat, Dec 131:00 pm 8 - 3 final
C. LakesNew Ulm 3Willmar 2Sat, Dec 131:30 pm 3 - 2 final
Mid-StateSt. Paul Saints 4Park Rapids 2Sat, Dec 132:00 pm 4 - 2 final
Big 9Mankato West 5Winona 2Sat, Dec 132:00 pm 5 - 2 final
MissotaNorthfield 2Hutchinson 8Sat, Dec 132:00 pm 2 - 8 final
NorthwestWadena-Deer Creek 4Kittson Central 1Sat, Dec 132:00 pm 4 - 1 final
LakeBurnsville 6Apple Valley 3Sat, Dec 132:15 pm 6 - 3 final
Lake Sup.Andover 3Hermantown 4Sat, Dec 132:15 pm 3 - 4 final
LakeSt. Michael-Albertville 4Bloomington Kennedy 3Sat, Dec 132:30 pm 4 - 3 OTfinal
Class LakeOsseo 1Armstrong 0Sat, Dec 132:30 pm 1 - 0 final
MississippMonticello/Annandale/Maple Lake 2Buffalo 4Sat, Dec 133:00 pm 2 - 4 final
NWSCCentennial 4Champlin Park 1Sat, Dec 133:00 pm 4 - 1 final
LakeEagan 2Lakeville North 1Sat, Dec 133:00 pm 2 - 1 final
North SubDelano/Rockford 5Cooper 4Sat, Dec 133:00 pm 5 - 4 final
MariucciSt. Paul Johnson 1Thief River Falls/Goodridge 9Sat, Dec 133:00 pm 1 - 9 final
IndepndtSaint Cloud Cathedral 2Rochester Lourdes 5Sat, Dec 133:00 pm 2 - 5 final
Clssc SubnNorth 3Mahtomedi 5Sat, Dec 133:00 pm 3 - 5 final
NWSCMaple Grove 6Anoka 2Sat, Dec 133:00 pm 6 - 2 final
Sub. EastStillwater 2Hastings 2Sat, Dec 133:00 pm 2 - 2 OTfinal
Sub. EastCloquet Esko Carlton 0White Bear Lake 4Sat, Dec 133:00 pm 0 - 4 final
IndepndtPrairie Centre 5Minneapolis West 2Sat, Dec 133:15 pm 5 - 2 final
Iron RangeHopkins 4Virginia-Mt. Iron-Buhl 5Sat, Dec 133:15 pm 4 - 5 final
NWSCElk River 8North Metro 0Sat, Dec 133:30 pm 8 - 0 final
IndepndtSilver Bay - Cook County 5Pine City 3Sat, Dec 134:00 pm 5 - 3 final
Iron RangeWarroad 8Greenway 1Sat, Dec 134:15 pm 8 - 1 final
MariucciGrand Rapids 2Moorhead 5Sat, Dec 135:30 pm 2 - 5 final
North SubSt. Paul Academy 6Chisago Lakes Area 2Sat, Dec 136:00 pm 6 - 2 final
Class LakeMarshall School Duluth 2Minnetonka 3Sat, Dec 137:00 pm 2 - 3 OTfinal
MississippCambridge/Isanti 3Princeton/Milaca 7Sat, Dec 137:00 pm 3 - 7 final
North SubBreck 7St.Louis Park 0Sat, Dec 137:00 pm 7 - 0 final
Lake Sup.International Falls 7Proctor 2Sat, Dec 137:00 pm 7 - 2 final
NorthwestSt. Paul Como Bagley/Foston Sat, Dec 137:00 pmno data-
North SubMinneapolis East 2St. Francis 5Sat, Dec 137:00 pm 2 - 5 final
Big 9Albert Lea 5Century 3Sat, Dec 137:30 pm 5 - 3 final
Clssc SubnSaint Thomas Academy 10Simley 1Sat, Dec 137:30 pm 10 - 1 final
Sub. EastCretin-Derham Hall 6Park 2Sat, Dec 137:30 pm 6 - 2 final
Clssc SubnRichfield 7Sibley 4Sat, Dec 137:30 pm 7 - 4 final
LakeEastview 1Rosemount 0Sat, Dec 137:30 pm 1 - 0 final
Sub. EastRoseville 2Mounds View 0Sat, Dec 137:30 pm 2 - 0 final
NWSCBlaine 9Coon Rapids 0Sat, Dec 137:30 pm 9 - 0 final
Big 9Mound-Westonka 6Faribault 2Sat, Dec 137:30 pm 6 - 2 final
Out StateAcademy of Holy Angels 3Culver Academy Prep 2Sat, Dec 138:00 pm 3 - 2 final
Big 9Mayo 1Owatonna 4Sat, Dec 138:00 pm 1 - 4 Click here for Game Live final
MariucciBlake School 4Crookston 2Sun, Dec 147:00 pm 4 - 2 final
3C. LakesSaint Cloud Tech 5Brainerd/Pillager/Pierz 1Tue, Dec 167:00 pm 5 - 1 final
4LakeEagan 2Burnsville 3Tue, Dec 167:00 pm 2 - 3 final
5NorthwestKittson Central 2Red Lake Falls 6Tue, Dec 167:00 pm 2 - 6 final
5C. LakesApollo 1River Lakes Stars 4Tue, Dec 167:30 pm 1 - 4 final
North SubBloomington Kennedy 2Cooper 3Tue, Dec 167:00 am 2 - 3 OTfinal
Lake Sup.Greenway Proctor Tue, Dec 167:30 amno data-
Big 9Waconia 8Mankato East 2Tue, Dec 165:30 pm 8 - 2 final
MariucciMoorhead 5Roseau 0Tue, Dec 166:00 pm 5 - 0 final
MissotaArmstrong 3Prior Lake 1Tue, Dec 167:00 pm 3 - 1 final
MissotaOrono 3Red Wing 4Tue, Dec 167:00 pm 3 - 4 final
South Cen.Waseca 6Fairmont 4Tue, Dec 167:00 pm 6 - 4 final
C. LakesWillmar 0Alexandria 5Tue, Dec 167:00 pm 0 - 5 final
Mid-StateBecker/Big Lake 0Northern Lakes Lightning 6Tue, Dec 167:00 pm 0 - 6 final
Out StateLa Crescent 7Aquinas/Holmen WI 6Tue, Dec 167:00 pm 7 - 6 OTfinal
C. LakesFergus Falls 4Sauk Rapids-Rice 5Tue, Dec 167:00 pm 4 - 5 final
MississippDuluth Central 1Princeton/Milaca 5Tue, Dec 167:00 pm 1 - 5 final
Tri-MetroMahtomedi 6Minnehaha Academy 1Tue, Dec 167:00 pm 6 - 1 final
Tri-MetroNorthfield 2Providence Academy 1Tue, Dec 167:00 pm 2 - 1 final
IndepndtWadena-Deer Creek 7Prairie Centre 2Tue, Dec 167:00 pm 7 - 2 final
IndepndtSleepy Eye 1Morris/Benson 7Tue, Dec 167:00 pm 1 - 7 final
IndepndtTotino-Grace 9Meadow Creek Christian 0Tue, Dec 167:00 pm 9 - 0 final
MississippRogers 2Buffalo 4Tue, Dec 167:00 pm 2 - 4 final
North SubMound-Westonka 4St.Louis Park 3Tue, Dec 167:00 pm 4 - 3 final
North SubRochester Lourdes 9Chisago Lakes Area 1Tue, Dec 167:00 pm 9 - 1 final
MississippSt. Francis 1Cambridge/Isanti 4Tue, Dec 167:00 pm 1 - 4 final
IndepndtMoose Lake 3Pine City 2Tue, Dec 167:00 pm 3 - 2 OTfinal
C. LakesLittle Falls 4Sartell-St.Stephen 3Tue, Dec 167:00 pm 4 - 3 final
North SubNorth 9Irondale 2Tue, Dec 167:30 pm 9 - 2 final
Sub. EastApple Valley 4Park 0Tue, Dec 167:30 pm 4 - 0 final
Big 9Faribault 3Albert Lea 6Tue, Dec 167:30 pm 3 - 6 final
Big 9Shakopee 3Mankato West 6Tue, Dec 167:30 pm 3 - 6 final
IndepndtDodge County 1Minneapolis East 5Tue, Dec 167:30 pm 1 - 5 final
NWSCAndover 0Elk River 3Tue, Dec 167:30 pm 0 - 3 final
NWSCDuluth East 2Centennial 2Tue, Dec 167:30 pm 2 - 2 OTfinal
NorthwestInternational Falls 4Lake of the Woods/Indus 1Tue, Dec 167:30 pm 4 - 1 final
NWSCChamplin Park 1Blaine 5Tue, Dec 167:30 pm 1 - 5 final
LakeEastview 6Chaska 4Tue, Dec 167:30 pm 6 - 4 final
Big 9Austin 1John Marshall 4Tue, Dec 167:30 pm 1 - 4 final
Big 9Winona 2Mayo 9Tue, Dec 167:30 pm 2 - 9 final
South Cen.Redwood Valley 7St. Peter/LeSeuer Hendersen 5Tue, Dec 167:30 pm 7 - 5 final
MariucciBemidji 1Warroad 7Tue, Dec 167:30 pm 1 - 7 final
Mid-StatePark Rapids 2Detroit Lakes 3Tue, Dec 167:30 pm 2 - 3 final
Big 9Century 5Owatonna 4Tue, Dec 167:30 pm 5 - 4 Click here for Game Live final
IndepndtNorth Branch 0Mora/Hinckley 8Tue, Dec 167:30 pm 0 - 8 final
IndepndtEveleth-Gilbert 7Ely 6Tue, Dec 167:30 pm 7 - 6 final
South Cen.Marshall 2New Ulm 8Tue, Dec 167:30 pm 2 - 8 final
Lake Sup.Virginia-Mt. Iron-Buhl 2Duluth Denfeld 1Tue, Dec 168:00 pm 2 - 1 final
Tri-MetroSpring Lake Park 4St. Paul Saints 2Tue, Dec 168:00 pm 4 - 2 final
Lake Sup.Hermantown 7Superior WI 2Tue, Dec 168:00 pm 7 - 2 final
Tri-MetroMinneapolis West 0St. Paul Johnson 11Wed, Dec 177:30 pm 0 - 11 final
MariucciThief River Falls/Goodridge 2Bemidji 1Thu, Dec 1812:00 am 2 - 1 final
Out StateBlaine 3Grafton/Park River ND 0Thu, Dec 183:00 pm 3 - 0 final
Lake Sup.Two Harbors 3Duluth Central 3Thu, Dec 186:00 pm 3 - 3 OTfinal
LakeElk River 2Eden Prairie 4Thu, Dec 186:30 pm 2 - 4 final
Class LakeRosemount 3Hopkins 4Thu, Dec 187:00 pm 3 - 4 final
North SubArmstrong 4St.Louis Park 3Thu, Dec 187:00 pm 4 - 3 OTfinal
MississippSt. Michael-Albertville 10Becker/Big Lake 3Thu, Dec 187:00 pm 10 - 3 final
MissotaAcademy of Holy Angels 10Prior Lake 1Thu, Dec 187:00 pm 10 - 1 final
MissotaMayo 2Red Wing 4Thu, Dec 187:00 pm 2 - 4 final
Class LakeRoseville 1Wayzata 2Thu, Dec 187:00 pm 1 - 2 final
Tri-MetroTotino-Grace 5Minnehaha Academy 3Thu, Dec 187:00 pm 5 - 3 final
C. LakesBrainerd/Pillager/Pierz 4Sartell-St.Stephen 3Thu, Dec 187:00 pm 4 - 3 OTfinal
North SubSt. Paul Saints 2Chisago Lakes Area 3Thu, Dec 187:00 pm 2 - 3 OTfinal
Wright CtyMinnetonka 7Mound-Westonka 1Thu, Dec 187:00 pm 7 - 1 final
Wright CtySt. Paul Academy 2Holy Family 1Thu, Dec 187:00 pm 2 - 1 OTfinal
Big 9Winona 6Albert Lea 4Thu, Dec 187:30 pm 6 - 4 final
Big 9Mankato West 8Austin 1Thu, Dec 187:30 pm 8 - 1 final
IndepndtCloquet Esko Carlton 1Duluth East 6Thu, Dec 187:30 pm 1 - 6 final
IndepndtFarmington 1Rochester Lourdes 9Thu, Dec 187:30 pm 1 - 9 final
Sub. EastMounds View 1Forest Lake 0Thu, Dec 187:30 pm 1 - 0 final
IndepndtSibley 3Minneapolis East 3Thu, Dec 187:30 pm 3 - 3 OTfinal
Iron RangeMarshall School Duluth 2Hibbing 6Thu, Dec 187:30 pm 2 - 6 final
NWSCAnoka 0Centennial 6Thu, Dec 187:30 pm 0 - 6 final
Out StateLa Crescent 3Black River Falls WI 7Thu, Dec 187:30 pm 3 - 7 final
IndepndtMankato East 4Dodge County 7Thu, Dec 187:30 pm 4 - 7 final
SouthwestMarshall 1Redwood Valley 4Thu, Dec 187:30 pm 1 - 4 final
C. LakesMonticello/Annandale/Maple Lake 6River Lakes Stars 4Thu, Dec 187:30 pm 6 - 4 final
SouthwestLuverne 5Windom Area 7Thu, Dec 187:30 pm 5 - 7 final
NWSCNorth Metro 0Maple Grove 8Thu, Dec 187:30 pm 0 - 8 final
Sub. EastWoodbury 4Stillwater 0Thu, Dec 187:30 pm 4 - 0 final
Sub. EastHastings Cretin-Derham Hall Thu, Dec 187:30 pmno data-
MariucciDevils Lake, ND 2East Grand Forks 8Thu, Dec 187:30 pm 2 - 8 final
South Cen.New Ulm 7Waseca 1Thu, Dec 187:30 pm 7 - 1 final
Clssc SubnMahtomedi 2South St.Paul 5Thu, Dec 187:30 pm 2 - 5 final
NWSCCoon Rapids 3Osseo 6Thu, Dec 187:30 pm 3 - 6 final
Clssc SubnRichfield 4Tartan 7Thu, Dec 187:30 pm 4 - 7 final
Big 9Lakeville South 11John Marshall 1Thu, Dec 187:30 pm 11 - 1 final
IndepndtProctor 7Pine City 1Thu, Dec 187:30 pm 7 - 1 final
Clssc SubnNorth 2Saint Thomas Academy 6Thu, Dec 187:30 pm 2 - 6 final
Clssc SubnHill-Murray 11Simley 1Thu, Dec 187:30 pm 11 - 1 final
Sub. EastPark 1White Bear Lake 8Thu, Dec 188:00 pm 1 - 8 final
Lake Sup.Saint Cloud Cathedral 4Duluth Denfeld 3Thu, Dec 188:00 pm 4 - 3 final
Out StateBloomington Jefferson 4Grand Forks Red River ND 1Thu, Dec 188:30 pm 4 - 1 final
Out StateRoseau 3Grand Forks Central ND 2Thu, Dec 188:30 pm 3 - 2 final
Class LakeGrand Rapids 1Edina 4Thu, Dec 188:30 pm 1 - 4 final
6Iron RangeEden Prairie 4Grand Rapids 1Fri, Dec 196:00 pm 4 - 1 final
MariucciFergus Falls 2Bemidji 4Fri, Dec 1912:00 am 2 - 4 final
MariucciWarroad 10East Grand Forks 3Fri, Dec 197:30 am 10 - 3 final
Out StateBlaine 6Grand Forks Red River ND 3Fri, Dec 193:00 pm 6 - 3 final
Out StateBloomington Jefferson 8Grand Forks Central ND 0Fri, Dec 196:15 pm 8 - 0 final
C. LakesApollo 1Alexandria 7Fri, Dec 197:00 pm 1 - 7 final
Mid-StateWadena-Deer Creek 2Park Rapids 6Fri, Dec 197:00 pm 2 - 6 final
IndepndtLake of the Woods/Indus 4Prairie Centre 0Fri, Dec 197:00 pm 4 - 0 final
Wright CtyHutchinson 4Litchfield-Dassel/Cokato 2Fri, Dec 197:00 pm 4 - 2 final
Mid-StateDetroit Lakes 12Walker-Hackensack-Akeley 4Fri, Dec 197:00 pm 12 - 4 final
C. LakesSauk Rapids-Rice 3Little Falls 9Fri, Dec 197:15 pm 3 - 9 final
Lake Sup.Cambridge/Isanti 2Cloquet Esko Carlton 0Fri, Dec 197:30 pm 2 - 0 final
MariucciBuffalo 0Moorhead 8Fri, Dec 197:30 pm 0 - 8 final
Iron RangePrinceton/Milaca 3Virginia-Mt. Iron-Buhl 9Fri, Dec 197:30 pm 3 - 9 final
IndepndtNorthern Lakes Lightning 4Mora/Hinckley 1Fri, Dec 197:30 pm 4 - 1 final
Wright CtyNew Prague 4Delano/Rockford 1Fri, Dec 197:30 pm 4 - 1 final
Iron RangeBecker/Big Lake 3Eveleth-Gilbert 5Fri, Dec 197:30 pm 3 - 5 final
SouthwestFairmont 1Luverne 8Fri, Dec 197:30 pm 1 - 8 final
IndepndtGreenway 1Ely 2Fri, Dec 197:30 pm 1 - 2 final
MariucciInternational Falls 2Thief River Falls/Goodridge 2Fri, Dec 197:30 pm 2 - 2 OTfinal
NWSCEdina 3Elk River 1Fri, Dec 198:30 pm 3 - 1 final
Out StateRoseau 3Grafton/Park River ND 6Fri, Dec 198:30 pm 3 - 6 final
6Wright CtyArmstrong 6Orono 4Sat, Dec 207:00 pm 6 - 4 final
Lake Sup.Ely 1Proctor 8Sat, Dec 203:00 am 1 - 8 final
Lake Sup.Crookston Duluth Denfeld Sat, Dec 2012:30 pmno data-
NWSCCoon Rapids 0Andover 3Sat, Dec 202:00 pm 0 - 3 final
LakeLakeville North 0Eastview 3Sat, Dec 202:15 pm 0 - 3 final
Wright CtyHermantown 10Mound-Westonka 0Sat, Dec 203:00 pm 10 - 0 final
Wright CtyLake of the Woods/Indus 2Saint Cloud Cathedral 6Sat, Dec 203:00 pm 2 - 6 final
MississippIrondale 1Rogers 5Sat, Dec 203:00 pm 1 - 5 final
IndepndtHoly Family Rochester Lourdes Sat, Dec 203:00 pmno data-
Out StateBlaine 3Grand Forks Central ND 1Sat, Dec 203:00 pm 3 - 1 final
IndepndtDuluth Central Moose Lake Sat, Dec 203:00 pmpostponed
NWSCCentennial 9North Metro 2Sat, Dec 203:30 pm 9 - 2 final
LakeHopkins 3Eagan 3Sat, Dec 203:30 pm 3 - 3 OTfinal
Out StateRoseau 2Grand Forks Red River ND 3Sat, Dec 204:30 pm 2 - 3 final
Lake Sup.St. Paul Academy Marshall School Duluth Sat, Dec 205:00 pmpostponed
IndepndtSt. Paul Saints 11Meadow Creek Christian 5Sat, Dec 205:00 pm 11 - 5 final
Iron RangeElk River 6Grand Rapids 3Sat, Dec 206:00 pm 6 - 3 final
IndepndtRedwood Valley Minneapolis West Sat, Dec 206:00 pmpostponed
North SubCambridge/Isanti 3Chisago Lakes Area 6Sat, Dec 207:00 pm 3 - 6 final
MississippSt. Francis 6Princeton/Milaca 2Sat, Dec 207:00 pm 6 - 2 final
North SubBenilde-St. Margarets 7St.Louis Park 0Sat, Dec 207:00 pm 7 - 0 final
SouthwestWillmar 8Marshall 2Sat, Dec 207:15 pm 8 - 2 final
Clssc SubnSouth St.Paul 6Sibley 0Sat, Dec 207:30 pm 6 - 0 final
Sub. EastForest Lake 2Stillwater 3Sat, Dec 207:30 pm 2 - 3 final
Sub. EastHastings 2Woodbury 3Sat, Dec 207:30 pm 2 - 3 OTfinal
Sub. EastPark 2Roseville 3Sat, Dec 207:30 pm 2 - 3 final
Sub. EastWhite Bear Lake 2Mounds View 1Sat, Dec 207:30 pm 2 - 1 final
NWSCOsseo 2Champlin Park 3Sat, Dec 207:30 pm 2 - 3 final
Clssc SubnMinnetonka 3Saint Thomas Academy 4Sat, Dec 207:30 pm 3 - 4 OTfinal
Clssc SubnTartan 7North 4Sat, Dec 207:30 pm 7 - 4 final
LakeChaska 5Rosemount 4Sat, Dec 207:30 pm 5 - 4 final
Clssc SubnRichfield 5Simley 4Sat, Dec 207:30 pm 5 - 4 final
Clssc SubnMahtomedi 2Hill-Murray 3Sat, Dec 208:00 pm 2 - 3 OTfinal
Out StateBloomington Jefferson 6Grafton/Park River ND 0Sat, Dec 208:30 pm 6 - 0 final
Class LakeEden Prairie 2Edina 3Sat, Dec 208:30 pm 2 - 3 final
6NorthwestEast Grand Forks 7Red Lake Falls 4Mon, Dec 227:00 pm 7 - 4 final
MissotaTotino-Grace 4Red Wing 3Mon, Dec 227:00 pm 4 - 3 final
C. LakesAlexandria 9Sartell-St.Stephen 0Mon, Dec 227:00 pm 9 - 0 final
MissotaGreenway 5Prior Lake 6Mon, Dec 227:00 pm 5 - 6 final
LakeCambridge/Isanti 1Chaska 5Mon, Dec 227:03 pm 1 - 5 final
South Cen.Faribault 2New Ulm 8Mon, Dec 227:30 pm 2 - 8 final
IndepndtDodge County 9Minneapolis West 2Mon, Dec 227:30 pm 9 - 2 final
IndepndtAnoka 0Duluth East 5Mon, Dec 227:30 pm 0 - 5 final
Clssc SubnCretin-Derham Hall 1Saint Thomas Academy 4Mon, Dec 227:30 pm 1 - 4 final
Big 9Windom Area 6Mankato East 3Mon, Dec 227:30 pm 6 - 3 final
Big 9Austin 1Albert Lea 11Mon, Dec 227:30 pm 1 - 11 final
9North SubSimley 1Spring Lake Park 6Tue, Dec 237:30 pm 1 - 6 final
Lake Sup.Princeton/Milaca 6Proctor 5Tue, Dec 237:30 am 6 - 5 OTfinal
Sub. EastLakeville South 4Roseville 5Tue, Dec 233:00 pm 4 - 5 final
Out StateEveleth-Gilbert 4Hayward WI 6Tue, Dec 233:00 pm 4 - 6 final
MississippRosemount 2Buffalo 3Tue, Dec 237:00 pm 2 - 3 final
MississippArmstrong 4Rogers 1Tue, Dec 237:00 pm 4 - 1 final
IndepndtBecker/Big Lake Moose Lake Tue, Dec 237:00 pmno data-
North SubCentury 1Benilde-St. Margarets 4Tue, Dec 237:00 pm 1 - 4 final
MissotaNorthfield 1New Prague 5Tue, Dec 237:00 pm 1 - 5 final
Wright CtySauk Rapids-Rice 0Saint Cloud Cathedral 5Tue, Dec 237:00 pm 0 - 5 final
LakeRichfield 7Bloomington Kennedy 2Tue, Dec 237:00 pm 7 - 2 final
LakeBloomington Jefferson 6Apple Valley 1Tue, Dec 237:15 pm 6 - 1 final
MissotaMayo 9Farmington 4Tue, Dec 237:15 pm 9 - 4 final
Clssc SubnMounds View 3Tartan 5Tue, Dec 237:30 pm 3 - 5 final
Iron RangeBemidji 3International Falls 2Tue, Dec 237:30 pm 3 - 2 final
IndepndtMinneapolis West 0Minneapolis East 5Tue, Dec 237:30 pm 0 - 5 final
LakeMinnetonka 2Eden Prairie 4Tue, Dec 237:30 pm 2 - 4 final
Lake Sup.Duluth Central 1Cloquet Esko Carlton 4Tue, Dec 237:30 pm 1 - 4 final
NWSCMaple Grove 4Elk River 1Tue, Dec 237:30 pm 4 - 1 final
Iron RangeHermantown 5Virginia-Mt. Iron-Buhl 1Tue, Dec 237:30 pm 5 - 1 final
IndepndtHibbing 8Two Harbors 2Tue, Dec 237:30 pm 8 - 2 final
LakePark 1Eagan 3Tue, Dec 237:30 pm 1 - 3 final
IndepndtOwatonna 5Dodge County 1Tue, Dec 237:30 pm 5 - 1 final
NWSCWayzata 6Osseo 3Tue, Dec 237:30 pm 6 - 3 final
Out StateDetroit Lakes 2Fargo North ND 5Tue, Dec 237:30 pm 2 - 5 final
MariucciDuluth East 4Moorhead 0Tue, Dec 237:30 pm 4 - 0 final
Mid-StateCrookston 3Park Rapids 0Tue, Dec 237:30 pm 3 - 0 final
Tri-MetroSibley 2St. Paul Como 3Tue, Dec 238:00 pm 2 - 3 final
Sub. EastHill-Murray 5White Bear Lake 2Tue, Dec 238:00 pm 5 - 2 final
Clssc SubnEagan 4North 0Fri, Dec 261:00 pm 4 - 0 final
Tri-MetroWoodbury 8St. Paul Johnson 3Fri, Dec 263:00 pm 8 - 3 final
LakeAnoka 9Bloomington Kennedy 3Fri, Dec 266:00 pm 9 - 3 final
Class LakeBlaine 4Edina 8Fri, Dec 267:00 pm 4 - 8 final
Clssc SubnHopkins 2South St.Paul 5Fri, Dec 268:00 pm 2 - 5 final
Tri-MetroNorth 5St. Paul Johnson 1Sat, Dec 271:00 pm 5 - 1 final
MississippArmstrong 2Cambridge/Isanti 2Sat, Dec 271:00 pm 2 - 2 OTfinal
Clssc SubnRed Wing 5Tartan 3Sat, Dec 273:00 pm 5 - 3 final
LakeHudson, WI 0Eastview 3Sat, Dec 273:00 pm 0 - 3 final
Sub. EastAndover 2Forest Lake 2Sat, Dec 273:00 pm 2 - 2 OTfinal
Class LakeBloomington Kennedy 0Hopkins 8Sat, Dec 273:15 pm 0 - 8 final
Sub. EastEagan 2Woodbury 5Sat, Dec 276:00 pm 2 - 5 final
Sub. EastBlake School 0Roseville 2Sat, Dec 277:30 pm 0 - 2 final
Iron RangeVirginia-Mt. Iron-Buhl 9Eveleth-Gilbert 0Sat, Dec 277:30 pm 9 - 0 final
Tri-MetroMounds View 3St. Paul Como 2Sat, Dec 278:00 pm 3 - 2 OTfinal
North SubWebster WI 1Chisago Lakes Area 2Sat, Dec 278:00 pm 1 - 2 OTfinal
Clssc SubnAnoka 1South St.Paul 5Sat, Dec 278:00 pm 1 - 5 final
7NorthwestMorris/Benson 3Red Lake Falls 3Mon, Dec 293:00 pm 3 - 3 OTfinal
8IndepndtFargo Shanley ND 6Prairie Centre 3Mon, Dec 295:00 pm 6 - 3 final
9MariucciSt.Louis Park 3East Grand Forks 4Mon, Dec 293:00 pm 3 - 4 final
10LakeSt. Paul Johnson 5Bloomington Kennedy 2Mon, Dec 291:00 pm 5 - 2 final
C. LakesSartell-St.Stephen 4Saint Cloud Tech 6Mon, Dec 2912:00 am 4 - 6 final
North SubDickinson ND 4Cooper 4Mon, Dec 295:00 am 4 - 4 OTfinal
Wright CtyLitchfield-Dassel/Cokato 1Saint Cloud Cathedral 11Mon, Dec 2911:00 am 1 - 11 final
Wright CtySomerset WI 3Waconia 5Mon, Dec 2911:45 am 3 - 5 final
Lake Sup.Hutchinson 6Ashland WI 1Mon, Dec 2912:00 pm 6 - 1 final
Iron RangeMansfield, TX 0Virginia-Mt. Iron-Buhl 10Mon, Dec 2912:00 pm 0 - 10 final
South Cen.Superior WI 4New Ulm 2Mon, Dec 2912:00 pm 4 - 2 final
Mid-StateBagley/Foston 1Northern Lakes Lightning 8Mon, Dec 2912:00 pm 1 - 8 final
Lake Sup.Simley 1Marshall School Duluth 7Mon, Dec 2912:00 pm 1 - 7 final
IndepndtPrinceton/Milaca 2La Crescent 6Mon, Dec 2912:15 pm 2 - 6 final
LakeBuffalo 0Apple Valley 9Mon, Dec 2912:30 pm 0 - 9 final
Clssc SubnOrono 2Mahtomedi 4Mon, Dec 2912:30 pm 2 - 4 Click here for Game Live final
NWSCCretin-Derham Hall 10Champlin Park 3Mon, Dec 2912:30 pm 10 - 3 final
Sub. EastCentennial 5White Bear Lake 6Mon, Dec 2912:30 pm 5 - 6 final
NWSCArmstrong 1Andover 4Mon, Dec 291:00 pm 1 - 4 final
Out StateDodge County 2Bismarck Century ND 5Mon, Dec 291:45 pm 2 - 5 final
Iron RangeMinnehaha Academy 1International Falls 4Mon, Dec 292:30 pm 1 - 4 final
Big 9Hastings 2Mayo 5Mon, Dec 292:30 pm 2 - 5 final
Out StateDetroit Lakes 2West Fargo ND 3Mon, Dec 292:30 pm 2 - 3 final
IndepndtSt. Paul Saints 9Ely 2Mon, Dec 292:30 pm 9 - 2 final
Iron RangeChaska 7Greenway 0Mon, Dec 293:00 pm 7 - 0 final
LakeBenilde-St. Margarets 5Burnsville 4Mon, Dec 293:00 pm 5 - 4 OTfinal
MissotaSaint Thomas Academy 2Academy of Holy Angels 5Mon, Dec 293:00 pm 2 - 5 final
NWSCWinona 2Maple Grove 10Mon, Dec 293:00 pm 2 - 10 Click here for Game Live final
Class LakeNorth 0Hopkins 8Mon, Dec 293:15 pm 0 - 8 final
NWSCIrondale 2North Metro 4Mon, Dec 294:00 pm 2 - 4 final
Big 9Marshall 8Mankato East 7Mon, Dec 294:00 pm 8 - 7 final
MissotaNew Prague 7Prior Lake 3Mon, Dec 294:00 pm 7 - 3 final
South Cen.Two Harbors 8Fairmont 1Mon, Dec 294:15 pm 8 - 1 final
IndepndtWahpeton ND 1Mora/Hinckley 10Mon, Dec 294:30 pm 1 - 10 final
Big 9Holy Family 0Albert Lea 3Mon, Dec 294:45 pm 0 - 3 final
C. LakesMankato West 4Fergus Falls 4Mon, Dec 295:00 pm 4 - 4 OTfinal
MariucciSpring Lake Park 0Crookston 4Mon, Dec 295:00 pm 0 - 4 final
Iron RangeLakeville North 2Grand Rapids 4Mon, Dec 295:00 pm 2 - 4 final
IndepndtMoose Lake 8North Branch 4Mon, Dec 295:00 pm 8 - 4 final
Sub. EastMound-Westonka 7Park 3Mon, Dec 295:00 pm 7 - 3 final
C. LakesRiver Lakes Stars 2Willmar 1Mon, Dec 295:00 pm 2 - 1 final
MariucciFargo North ND 0Warroad 11Mon, Dec 295:00 pm 0 - 11 final
MissotaOwatonna 2Farmington 2Mon, Dec 296:00 pm 2 - 2 OTfinal
IndepndtSt. Francis 9Meadow Creek Christian 0Mon, Dec 296:00 pm 9 - 0 final
SouthwestWaseca 3Windom Area 7Mon, Dec 296:00 pm 3 - 7 final
Clssc SubnMinnetonka 3Hill-Murray 1Mon, Dec 296:00 pm 3 - 1 final
IndepndtBreck 4Duluth East 2Mon, Dec 296:00 pm 4 - 2 final
Sub. EastCambridge/Isanti 2Forest Lake 6Mon, Dec 296:00 pm 2 - 6 final
NWSCEagan 6Anoka 0Mon, Dec 296:00 pm 6 - 0 final
MississippKittson Central 0Monticello/Annandale/Maple Lake 7Mon, Dec 296:00 pm 0 - 7 final
C. LakesNorthfield 1Alexandria 6Mon, Dec 296:07 pm 1 - 6 final
MississippSheboyghan WI 2St. Michael-Albertville 5Mon, Dec 296:30 pm 2 - 5 final
Big 9New Richmnd, WI 0Century 7Mon, Dec 297:00 pm 0 - 7 final
IndepndtRichfield 4Rochester Lourdes 7Mon, Dec 297:00 pm 4 - 7 final
C. LakesFaribault 4Little Falls 9Mon, Dec 297:00 pm 4 - 9 final
Lake Sup.Delano/Rockford 3Duluth Denfeld 6Mon, Dec 297:00 pm 3 - 6 final
Mid-StateWalker-Hackensack-Akeley 4Wadena-Deer Creek 11Mon, Dec 297:15 pm 4 - 11 final
IndepndtMinneapolis East 2Pine City 1Mon, Dec 297:30 pm 2 - 1 final
NWSCGrafton/Park River ND 2Osseo 5Mon, Dec 297:30 pm 2 - 5 final
MariucciLake of the Woods/Indus 2Roseau 8Mon, Dec 297:30 pm 2 - 8 final
IndepndtSibley 2Silver Bay - Cook County 3Mon, Dec 297:30 pm 2 - 3 final
MariucciHermantown 3Thief River Falls/Goodridge 2Mon, Dec 297:30 pm 3 - 2 final
C. LakesSauk Rapids-Rice 4Apollo 2Mon, Dec 298:00 pm 4 - 2 final
North SubMounds View 10Chisago Lakes Area 1Mon, Dec 298:00 pm 10 - 1 final
Clssc SubnWoodbury 4South St.Paul 4Mon, Dec 298:00 pm 4 - 4 OTfinal
SouthwestWorthington 7Luverne 9Mon, Dec 298:00 pm 7 - 9 final
Mid-StateEveleth-Gilbert 1Park Rapids 4Mon, Dec 298:00 pm 1 - 4 final
Tri-MetroMinneapolis West 0St. Paul Academy 10Mon, Dec 298:00 pm 0 - 10 final
C. LakesWayzata 7Brainerd/Pillager/Pierz 1Mon, Dec 298:30 pm 7 - 1 final
MariucciEdina 3Moorhead 0Mon, Dec 298:30 pm 3 - 0 final
MississippStillwater 2Rogers 3Mon, Dec 298:30 pm 2 - 3 Click here for Game Live final
8NorthwestRed Lake Falls 6Bagley/Foston 1Tue, Dec 3012:00 am 6 - 1 final
9MariucciDallas Jesuit, TX 2Thief River Falls/Goodridge 11Tue, Dec 307:00 pm 2 - 11 final
10MariucciSpring Lake Park 3East Grand Forks 3Tue, Dec 303:00 pm 3 - 3 OTfinal
Iron RangeBemidji 1Hibbing 5Tue, Dec 3012:00 am 1 - 5 final
Wright CtySartell-St.Stephen 9Litchfield-Dassel/Cokato 2Tue, Dec 3010:45 am 9 - 2 final
Lake Sup.Simley 4Proctor 5Tue, Dec 3012:00 pm 4 - 5 OTfinal
Iron RangeSt.Louis Park 4Virginia-Mt. Iron-Buhl 9Tue, Dec 3012:00 pm 4 - 9 final
Tri-MetroPrinceton/Milaca 4Minnehaha Academy 3Tue, Dec 3012:00 pm 4 - 3 OTfinal
Sub. EastBuffalo 5Hastings 1Tue, Dec 3012:15 pm 5 - 1 final
Tri-MetroHudson, WI 2Blake School 4Tue, Dec 3012:22 pm 2 - 4 final
NWSCSaint Thomas Academy 3Centennial 6Tue, Dec 3012:30 pm 3 - 6 final
NWSCBurnsville 6Champlin Park 0Tue, Dec 3012:30 pm 6 - 0 final
Wright CtyWinona 3Orono 10Tue, Dec 3012:30 pm 3 - 10 Click here for Game Live final
Out StateArmstrong 3Webster WI 2Tue, Dec 301:00 pm 3 - 2 OTfinal
C. LakesDodge County 4Apollo 2Tue, Dec 301:45 pm 4 - 2 final
Tri-MetroWaconia 3Providence Academy 1Tue, Dec 302:00 pm 3 - 1 final
Clssc SubnHoly Family 2Richfield 3Tue, Dec 302:15 pm 2 - 3 final
Tri-MetroHutchinson 5St. Paul Saints 5Tue, Dec 302:30 pm 5 - 5 OTfinal
Big 9Detroit Lakes 1Mankato West 6Tue, Dec 302:30 pm 1 - 6 final
Clssc SubnMoorhead 0Hill-Murray 7Tue, Dec 303:00 pm 0 - 7 final
MissotaStillwater 7Farmington 1Tue, Dec 303:00 pm 7 - 1 Click here for Game Live final
IndepndtBrainerd/Pillager/Pierz 1Duluth East 4Tue, Dec 303:00 pm 1 - 4 final
Tri-MetroAndover 5St. Paul Como 1Tue, Dec 303:00 pm 5 - 1 final
Mid-StateMorris/Benson 2Northern Lakes Lightning 5Tue, Dec 303:00 pm 2 - 5 final
North SubMonticello/Annandale/Maple Lake 3Irondale 2Tue, Dec 303:00 pm 3 - 2 final
Mid-StateMora/Hinckley 12Walker-Hackensack-Akeley 1Tue, Dec 303:30 pm 12 - 1 final
MissotaFaribault 0New Prague 2Tue, Dec 304:00 pm 0 - 2 final
Out StateFairmont Sheboyghan WI Tue, Dec 304:00 pmno data-
Out StateNew Ulm 4Ft. Francis Ontario 5Tue, Dec 304:24 pm 4 - 5 OTfinal
Big 9Apple Valley 5Mayo 3Tue, Dec 304:45 pm 5 - 3 final
Wright CtyDelano/Rockford 3Mound-Westonka 6Tue, Dec 305:00 pm 3 - 6 final
IndepndtMinneapolis East Moose Lake Tue, Dec 305:00 pmno data-
Clssc SubnCooper 0Sibley 5Tue, Dec 305:00 pm 0 - 5 final
NWSCPark Rapids 2North Metro 1Tue, Dec 305:00 pm 2 - 1 final
MariucciHermantown 7Crookston 0Tue, Dec 305:00 pm 7 - 0 final
Wright CtySaint Cloud Tech 3Saint Cloud Cathedral 3Tue, Dec 305:15 pm 3 - 3 OTfinal
MariucciLakeville North 3Bemidji 6Tue, Dec 305:30 pm 3 - 6 final
Iron RangeChaska 1Grand Rapids 6Tue, Dec 305:30 pm 1 - 6 final
Sub. EastAcademy of Holy Angels 4White Bear Lake 4Tue, Dec 306:00 pm 4 - 4 OTfinal
Clssc SubnMaple Grove 3Mahtomedi 3Tue, Dec 306:00 pm 3 - 3 OT Click here for Game Live final
MississippChisago Lakes Area 1Cambridge/Isanti 4Tue, Dec 306:00 pm 1 - 4 final
Sub. EastBenilde-St. Margarets 4Cretin-Derham Hall 1Tue, Dec 306:00 pm 4 - 1 final
SouthwestLuverne 3Windom Area 9Tue, Dec 306:00 pm 3 - 9 final
Tri-MetroMeadow Creek Christian 3St. Paul Academy 7Tue, Dec 306:00 pm 3 - 7 final
C. LakesMarshall 3River Lakes Stars 10Tue, Dec 306:00 pm 3 - 10 final
MississippTwo Harbors 5St. Michael-Albertville 4Tue, Dec 306:30 pm 5 - 4 OTfinal
IndepndtAlbert Lea 0Rochester Lourdes 5Tue, Dec 306:45 pm 0 - 5 final
C. LakesLake of the Woods/Indus 1Alexandria 2Tue, Dec 307:00 pm 1 - 2 final
C. LakesPrior Lake 1Little Falls 7Tue, Dec 307:00 pm 1 - 7 final
Lake Sup.Park 1Duluth Denfeld 5Tue, Dec 307:00 pm 1 - 5 final
MissotaShakopee 0Red Wing 8Tue, Dec 307:00 pm 0 - 8 final
C. LakesFargo Shanley ND 4Willmar 3Tue, Dec 307:00 pm 4 - 3 final
C. LakesWest Fargo ND 2Fergus Falls 3Tue, Dec 307:00 pm 2 - 3 final
Iron RangeLa Crescent 1International Falls 8Tue, Dec 307:00 pm 1 - 8 final
Big 9Fargo South ND 4Century 3Tue, Dec 307:00 pm 4 - 3 OTfinal
Mid-StateWahpeton ND Wadena-Deer Creek Tue, Dec 307:15 pmpostponed
MariucciOsseo 4Warroad 5Tue, Dec 307:30 pm 4 - 5 OTfinal
IndepndtPine City 12North Branch 2Tue, Dec 307:30 pm 12 - 2 final
MariucciNorthfield 0Roseau 5Tue, Dec 307:30 pm 0 - 5 final
Sub. EastEastview 6Roseville 1Tue, Dec 307:30 pm 6 - 1 final
IndepndtSt. Francis 13Minneapolis West 0Tue, Dec 308:00 pm 13 - 0 final
Sub. EastForest Lake 2Mounds View 1Tue, Dec 308:00 pm 2 - 1 OTfinal
NorthwestEveleth-Gilbert 8Kittson Central 2Tue, Dec 308:00 pm 8 - 2 final
SouthwestWaseca 6Worthington 5Tue, Dec 308:00 pm 6 - 5 OTfinal
C. LakesBismarck Century ND 3Sauk Rapids-Rice 5Tue, Dec 308:00 pm 3 - 5 final
Iron RangeGreenway 0Hibbing 9Tue, Dec 308:00 pm 0 - 9 final
Tri-MetroWayzata 5Breck 4Tue, Dec 308:30 pm 5 - 4 OTfinal
Class LakeEdina 4Minnetonka 2Tue, Dec 308:30 pm 4 - 2 final
Big 9Rogers 2Owatonna 3Tue, Dec 308:30 pm 2 - 3 Click here for Game Live final
0001C. LakesSaint Cloud Tech 4Sauk Rapids-Rice 3Wed, Dec 315:00 pm 4 - 3 OTfinal
9Mid-StateRed Lake Falls 3Northern Lakes Lightning 1Wed, Dec 311:30 pm 3 - 1 final
9IndepndtMoose Lake 5Pine City 2Wed, Dec 312:30 pm 5 - 2 final
9IndepndtMarshall 3Prairie Centre 5Wed, Dec 313:00 pm 3 - 5 final
10MariucciSt.Louis Park 0Thief River Falls/Goodridge 6Wed, Dec 313:00 pm 0 - 6 final
North SubEly 0Cooper 8Wed, Dec 315:00 am 0 - 8 final
C. LakesLitchfield-Dassel/Cokato 8Apollo 7Wed, Dec 318:00 am 8 - 7 final
NWSCKittson Central 2North Metro 6Wed, Dec 3110:00 am 2 - 6 final
SouthwestWaseca 5Luverne 4Wed, Dec 3110:00 am 5 - 4 OTfinal
IndepndtBagley/Foston 2Morris/Benson 8Wed, Dec 3110:00 am 2 - 8 final
South Cen.St. Peter/LeSeuer Hendersen 9Fairmont 2Wed, Dec 3110:00 am 9 - 2 final
C. LakesDodge County 0Sartell-St.Stephen 11Wed, Dec 3110:45 am 0 - 11 final
Wright CtyMinnehaha Academy 1Holy Family 4Wed, Dec 3110:45 am 1 - 4 final
Out StateOsseo 7Fargo North ND 0Wed, Dec 3111:00 am 7 - 0 final
Mid-StateMonticello/Annandale/Maple Lake 1Park Rapids 4Wed, Dec 3111:00 am 1 - 4 final
Iron RangeLakeville North 3Hibbing 4Wed, Dec 3112:00 pm 3 - 4 final
IndepndtNorth Branch 3Minneapolis East 4Wed, Dec 3112:00 pm 3 - 4 final
Sub. EastDelano/Rockford 4Park 3Wed, Dec 3112:00 pm 4 - 3 OTfinal
North SubEveleth-Gilbert 0Irondale 4Wed, Dec 3112:00 pm 0 - 4 final
C. LakesMankato East 2Willmar 6Wed, Dec 3112:00 pm 2 - 6 final
Out StateMankato West 3West Fargo ND 3Wed, Dec 3112:00 pm 3 - 3 OTfinal
SouthwestWindom Area 2Worthington 3Wed, Dec 3112:00 pm 2 - 3 final
Clssc SubnAshland, WI 1Sibley 5Wed, Dec 3112:30 pm 1 - 5 final
NWSCHill-Murray 1Centennial 4Wed, Dec 3112:30 pm 1 - 4 final
Iron RangeSpring Lake Park 1Virginia-Mt. Iron-Buhl 6Wed, Dec 3112:30 pm 1 - 6 final
NorthwestNorthfield 3Lake of the Woods/Indus 2Wed, Dec 3112:30 pm 3 - 2 final
Clssc SubnMoorhead 3Saint Thomas Academy 4Wed, Dec 3112:30 pm 3 - 4 Click here for Game Live final
MississippProvidence Academy 3St. Michael-Albertville 6Wed, Dec 3112:30 pm 3 - 6 final
Out StateWalker-Hackensack-Akeley 4Wahpeton ND 5Wed, Dec 311:00 pm 4 - 5 OTfinal
Big 9La Crescent 2Albert Lea 4Wed, Dec 311:00 pm 2 - 4 final
Big 9Mayo 3Century 0Wed, Dec 311:15 pm 3 - 0 final
Tri-MetroSt. Francis 6St. Paul Academy 2Wed, Dec 311:30 pm 6 - 2 final
MariucciGrafton/Park River ND 1Warroad 3Wed, Dec 311:30 pm 1 - 3 final
Lake Sup.Mound-Westonka 2Duluth Denfeld 4Wed, Dec 312:00 pm 2 - 4 final
Wright CtyBismarck Century ND 1Saint Cloud Cathedral 7Wed, Dec 312:15 pm 1 - 7 final
MariucciAlexandria 5Roseau 3Wed, Dec 312:30 pm 5 - 3 final
IndepndtWaconia 4Two Harbors 2Wed, Dec 312:45 pm 4 - 2 final
NWSCBrainerd/Pillager/Pierz 1Champlin Park 3Wed, Dec 313:00 pm 1 - 3 final
Out StateSt. Paul Saints 3Dickinson ND 2Wed, Dec 313:00 pm 3 - 2 final
Iron RangeBemidji 9Greenway 0Wed, Dec 313:00 pm 9 - 0 final
MariucciHermantown 5East Grand Forks 2Wed, Dec 313:00 pm 5 - 2 final
Big 9Farmington 6Winona 10Wed, Dec 313:00 pm 6 - 10 Click here for Game Live final
Clssc SubnPrinceton/Milaca 4Richfield 6Wed, Dec 313:15 pm 4 - 6 final
MississippNew Richmnd, WI 4Buffalo 1Wed, Dec 313:30 pm 4 - 1 final
Mid-StateMora/Hinckley 1Wadena-Deer Creek 5Wed, Dec 313:30 pm 1 - 5 final
MissotaFaribault 5Prior Lake 3Wed, Dec 314:00 pm 5 - 3 final
C. LakesDetroit Lakes 6Fergus Falls 5Wed, Dec 314:00 pm 6 - 5 final
Clssc SubnNew Ulm 6Simley 5Wed, Dec 314:26 pm 6 - 5 final
Out StateRiver Lakes Stars 1Fargo Shanley ND 7Wed, Dec 315:00 pm 1 - 7 final
Out StateApple Valley 1Fargo South ND 5Wed, Dec 315:30 pm 1 - 5 final
IndepndtHutchinson 7Silver Bay - Cook County 0Wed, Dec 315:30 pm 7 - 0 final
Wright CtyStillwater 3Orono 2Wed, Dec 316:00 pm 3 - 2 Click here for Game Live final
LakeDuluth East 5Burnsville 1Wed, Dec 316:00 pm 5 - 1 final
C. LakesNew Prague 0Little Falls 5Wed, Dec 317:00 pm 0 - 5 final
IndepndtInternational Falls 3Rochester Lourdes 1Wed, Dec 317:00 pm 3 - 1 final
Sub. EastBreck 5Cretin-Derham Hall 2Wed, Dec 318:30 pm 5 - 2 final
NWSCRogers 1Maple Grove 5Wed, Dec 318:30 pm 1 - 5 Click here for Game Live final
Sub. EastMinnetonka 7White Bear Lake 2Thu, Jan 0112:30 pm 7 - 2 final
Clssc SubnOwatonna 4Mahtomedi 5Thu, Jan 013:00 pm 4 - 5 Click here for Game Live final
North SubWayzata 2Benilde-St. Margarets 0Thu, Jan 016:00 pm 2 - 0 Click here for Game Live final
MissotaEdina 5Academy of Holy Angels 2Thu, Jan 018:30 pm 5 - 2 Click here for Game Live final
11NWSCCloquet Esko Carlton 0Blaine 5Fri, Jan 027:30 pm 0 - 5 final
Wright CtyWarroad 2Saint Cloud Cathedral 4Fri, Jan 027:00 pm 2 - 4 final
MississippDuluth Central 2Cambridge/Isanti 3Fri, Jan 027:00 pm 2 - 3 final
5LakeEastview 4Burnsville 3Sat, Jan 037:30 pm 4 - 3 final
MariucciSartell-St.Stephen 3Bemidji 1Sat, Jan 0312:00 am 3 - 1 final
MariucciGrand Forks Central ND 4East Grand Forks 1Sat, Jan 037:30 am 4 - 1 final
Out StateNew Prague 8Eau Claire Memorial WI 6Sat, Jan 0312:00 pm 8 - 6 final
Big 9Windom Area 8Austin 0Sat, Jan 031:00 pm 8 - 0 final
IndepndtAltoona WI 1La Crescent 1Sat, Jan 031:00 pm 1 - 1 OTfinal
MississippRedwood Valley 7Becker/Big Lake 1Sat, Jan 031:00 pm 7 - 1 final
C. LakesWarroad 6Saint Cloud Tech 3Sat, Jan 031:25 pm 6 - 3 final
Mid-StateFergus Falls 5Wadena-Deer Creek 2Sat, Jan 032:00 pm 5 - 2 final
Tri-MetroBreck 7Minnehaha Academy 1Sat, Jan 032:00 pm 7 - 1 final
North SubCooper 0Chisago Lakes Area 6Sat, Jan 032:00 pm 0 - 6 final
North SubSt.Louis Park 7St. Francis 4Sat, Jan 032:00 pm 7 - 4 final
IndepndtMonticello/Annandale/Maple Lake 10Meadow Creek Christian 0Sat, Jan 032:30 pm 10 - 0 final
LakeEden Prairie 1Bloomington Jefferson 2Sat, Jan 032:30 pm 1 - 2 final
North SubIrondale 3Benilde-St. Margarets 4Sat, Jan 032:30 pm 3 - 4 final
NWSCAlexandria 5Coon Rapids 1Sat, Jan 033:00 pm 5 - 1 final
SouthwestDodge County 1Luverne 2Sat, Jan 033:00 pm 1 - 2 OTfinal
NWSCGrand Rapids 8Anoka 2Sat, Jan 033:00 pm 8 - 2 final
Tri-MetroSt. Paul Academy 3Blake School 0Sat, Jan 033:00 pm 3 - 0 final
Clssc SubnFaribault 1Tartan 2Sat, Jan 033:00 pm 1 - 2 final
LakeRosemount 3Lakeville South 4Sat, Jan 033:00 pm 3 - 4 final
MissotaHopkins 8Shakopee 0Sat, Jan 033:00 pm 8 - 0 final
MissotaMahtomedi 3Red Wing 0Sat, Jan 033:00 pm 3 - 0 final
North SubSpring Lake Park 4Totino-Grace 5Sat, Jan 033:30 pm 4 - 5 final
Big 9Mayo 4Century 3Sat, Jan 033:30 pm 4 - 3 final
South Cen.Worthington 3Waseca 5Sat, Jan 035:00 pm 3 - 5 final
C. LakesHutchinson 1Willmar 2Sat, Jan 037:00 pm 1 - 2 final
Big 9Holy Family 6Mankato East 2Sat, Jan 037:00 pm 6 - 2 final
C. LakesSt. Michael-Albertville 3Apollo 5Sat, Jan 037:00 pm 3 - 5 final
NWSCCloquet Esko Carlton 1Andover 3Sat, Jan 037:30 pm 1 - 3 final
Sub. EastMounds View 1Woodbury 3Sat, Jan 037:30 pm 1 - 3 final
Sub. EastRoseville 4Hastings 4Sat, Jan 037:30 pm 4 - 4 OTfinal
LakeLakeville North 3Chaska 2Sat, Jan 037:30 pm 3 - 2 final
Tri-MetroSt. Paul Saints 2St. Paul Johnson 5Sat, Jan 037:30 pm 2 - 5 final
Sub. EastCretin-Derham Hall 3Forest Lake 0Sat, Jan 037:30 pm 3 - 0 final
Big 9Orono 4Owatonna 3Sat, Jan 038:00 pm 4 - 3 OT Click here for Game Live final
Tri-MetroProvidence Academy St. Paul Como Sat, Jan 038:00 pmno data-
Sub. EastStillwater 2White Bear Lake 1Sat, Jan 038:00 pm 2 - 1 OTfinal
SouthwestWindom Area 9Worthington 5Mon, Jan 057:30 pm 9 - 5 final
Clssc SubnTotino-Grace 4Mahtomedi 5Mon, Jan 057:30 pm 4 - 5 OTfinal
Iron RangeRoseau 5Hibbing 5Mon, Jan 057:30 pm 5 - 5 OTfinal
North SubDallas Jesuit, TX 5Spring Lake Park 2Mon, Jan 057:50 pm 5 - 2 final
5C. LakesLittle Falls 5Brainerd/Pillager/Pierz 3Tue, Jan 067:00 pm 5 - 3 final
10Wright CtyLitchfield-Dassel/Cokato 1Orono 7Tue, Jan 067:00 pm 1 - 7 final
10NorthwestRed Lake Falls 1Lake of the Woods/Indus 4Tue, Jan 067:00 pm 1 - 4 final
Lake Sup.Superior WI Proctor Tue, Jan 067:30 amno data-
Out StateEly 0Ft. Francis Ontario 10Tue, Jan 063:00 pm 0 - 10 final
C. LakesAlexandria 6Saint Cloud Tech 3Tue, Jan 065:15 pm 6 - 3 final
IndepndtRedwood Valley 5Morris/Benson 4Tue, Jan 067:00 pm 5 - 4 final
MissotaNew Prague 9Shakopee 2Tue, Jan 067:00 pm 9 - 2 final
MississippMinneapolis West 0Cambridge/Isanti 9Tue, Jan 067:00 pm 0 - 9 final
LakePark 8Bloomington Kennedy 0Tue, Jan 067:00 pm 8 - 0 final
Tri-MetroSt. Paul Saints 1Providence Academy 2Tue, Jan 067:00 pm 1 - 2 final
C. LakesWillmar 2Sartell-St.Stephen 4Tue, Jan 067:00 pm 2 - 4 final
Out StateRoseville 3River Falls, WI 2Tue, Jan 067:00 pm 3 - 2 final
MissotaSt. Peter/LeSeuer Hendersen 0Hutchinson 7Tue, Jan 067:00 pm 0 - 7 final
Mid-StateMoose Lake 1Northern Lakes Lightning 7Tue, Jan 067:00 pm 1 - 7 final
Wright CtySaint Cloud Cathedral 7Holy Family 0Tue, Jan 067:00 pm 7 - 0 final
Class LakeMonticello/Annandale/Maple Lake 3Armstrong 5Tue, Jan 067:00 pm 3 - 5 final
C. LakesRiver Lakes Stars 1Sauk Rapids-Rice 8Tue, Jan 067:00 pm 1 - 8 final
Class LakeMound-Westonka 4Hopkins 7Tue, Jan 067:00 pm 4 - 7 final
MissotaFarmington 1Red Wing 9Tue, Jan 067:00 pm 1 - 9 final
MississippDuluth Denfeld 2Princeton/Milaca 1Tue, Jan 067:00 pm 2 - 1 final
South Cen.Fairmont 0New Ulm 14Tue, Jan 067:00 pm 0 - 14 final
C. LakesFergus Falls 4Apollo 1Tue, Jan 067:00 pm 4 - 1 final
LakeBloomington Jefferson 5Eastview 0Tue, Jan 067:15 pm 5 - 0 final
LakeLakeville North 6Rosemount 2Tue, Jan 067:30 pm 6 - 2 final
North SubSt. Francis 3Spring Lake Park 5Tue, Jan 067:30 pm 3 - 5 final
Big 9Owatonna 2Mankato West 5Tue, Jan 067:30 pm 2 - 5 final
Mid-StatePrairie Centre 3Wadena-Deer Creek 4Tue, Jan 067:30 pm 3 - 4 final
Iron RangeBemidji 2Grand Rapids 2Tue, Jan 067:30 pm 2 - 2 OTfinal
Tri-MetroSimley 2Minnehaha Academy 5Tue, Jan 067:30 pm 2 - 5 final
North SubCoon Rapids 5Irondale 4Tue, Jan 067:30 pm 5 - 4 final
MariucciKittson Central 0Thief River Falls/Goodridge 6Tue, Jan 067:30 pm 0 - 6 final
Wright CtyWaconia 3Delano/Rockford 8Tue, Jan 067:30 pm 3 - 8 final
South Cen.Mankato East 8Waseca 3Tue, Jan 067:30 pm 8 - 3 final
SouthwestMarshall 5Luverne 8Tue, Jan 067:30 pm 5 - 8 final
Lake Sup.Marshall School Duluth 3Hermantown 4Tue, Jan 067:30 pm 3 - 4 final
Mid-StateBagley/Foston 1Park Rapids 9Tue, Jan 067:30 pm 1 - 9 final
LakeBurnsville 8Chaska 2Tue, Jan 067:30 pm 8 - 2 final
Tri-MetroSt. Paul Como 2Blake School 6Tue, Jan 067:30 pm 2 - 6 final
Tri-MetroBreck 8St. Paul Johnson 0Tue, Jan 067:30 pm 8 - 0 final
LakeApple Valley 6Lakeville South 4Tue, Jan 067:30 pm 6 - 4 final
IndepndtSilver Bay - Cook County 2Two Harbors 2Tue, Jan 067:30 pm 2 - 2 OTfinal
Big 9Faribault 3John Marshall 2Tue, Jan 067:30 pm 3 - 2 final
NWSCDuluth East 3Blaine 5Tue, Jan 067:30 pm 3 - 5 final
IndepndtNorth Branch 3Mora/Hinckley 2Tue, Jan 067:30 pm 3 - 2 final
IndepndtWinona 2La Crescent 5Tue, Jan 067:30 pm 2 - 5 final
IndepndtDodge County 1Rochester Lourdes 8Tue, Jan 067:30 pm 1 - 8 final
Lake Sup.Cloquet Esko Carlton 11Ashland WI 1Tue, Jan 067:30 pm 11 - 1 final
MissotaAlbert Lea 5Northfield 2Tue, Jan 067:30 pm 5 - 2 final
Clssc SubnChisago Lakes Area 3North 6Tue, Jan 068:00 pm 3 - 6 final
11NorthwestWalker-Hackensack-Akeley 2Red Lake Falls 8Thu, Jan 087:00 pm 2 - 8 final
MariucciBemidji 3Crookston 2Thu, Jan 0812:00 am 3 - 2 final
North SubSt.Louis Park 9Cooper 2Thu, Jan 087:00 am 9 - 2 final
Lake Sup.Duluth Denfeld Proctor Thu, Jan 087:30 amno data-
MissotaAcademy of Holy Angels 6New Prague 0Thu, Jan 087:00 pm 6 - 0 final
Out StatePine City 2Webster WI 3Thu, Jan 087:00 pm 2 - 3 final
North SubSt. Francis 5Chisago Lakes Area 4Thu, Jan 087:00 pm 5 - 4 OTfinal
IndepndtHayward WI 7Two Harbors 2Thu, Jan 087:00 pm 7 - 2 final
Mid-StateWadena-Deer Creek 5Detroit Lakes 3Thu, Jan 087:00 pm 5 - 3 final
MississippBecker/Big Lake 0Buffalo 8Thu, Jan 087:00 pm 0 - 8 final
Tri-MetroPrairie Centre 2St. Paul Academy 4Thu, Jan 087:00 pm 2 - 4 final
Class LakeEastview 0Minnetonka 4Thu, Jan 087:00 pm 0 - 4 final
MissotaRed Wing 6Prior Lake 3Thu, Jan 087:00 pm 6 - 3 final
SouthwestFairmont 5Sleepy Eye 1Thu, Jan 087:00 pm 5 - 1 final
MississippCambridge/Isanti 2St. Michael-Albertville 4Thu, Jan 087:00 pm 2 - 4 final
C. LakesFergus Falls 2Alexandria 3Thu, Jan 087:00 pm 2 - 3 final
North SubSpring Lake Park 1Benilde-St. Margarets 4Thu, Jan 087:00 pm 1 - 4 final
MississippRogers 4Princeton/Milaca 2Thu, Jan 087:00 pm 4 - 2 final
MissotaHutchinson 6Farmington 1Thu, Jan 087:15 pm 6 - 1 final
Big 9Mankato West 3Faribault 2Thu, Jan 087:30 pm 3 - 2 final
IndepndtSilver Bay - Cook County 7Ely 3Thu, Jan 087:30 pm 7 - 3 final
IndepndtJohn Marshall 2Minneapolis East 3Thu, Jan 087:30 pm 2 - 3 final
Clssc SubnTartan 5South St.Paul 2Thu, Jan 087:30 pm 5 - 2 final
Big 9Mankato East 2Winona 7Thu, Jan 087:30 pm 2 - 7 final
IndepndtLa Crescent 2Dodge County 2Thu, Jan 087:30 pm 2 - 2 OTfinal
LakeBurnsville 1Eden Prairie 3Thu, Jan 087:30 pm 1 - 3 final
Sub. EastWhite Bear Lake 9Hastings 0Thu, Jan 087:30 pm 9 - 0 final
SouthwestLuverne 7Worthington 1Thu, Jan 087:30 pm 7 - 1 final
Clssc SubnBlake School 4Mahtomedi 8Thu, Jan 087:30 pm 4 - 8 final
Clssc SubnSimley 1Sibley 3Thu, Jan 087:30 pm 1 - 3 final
LakeOwatonna 2Chaska 6Thu, Jan 087:30 pm 2 - 6 final
Wright CtyMarshall 3Litchfield-Dassel/Cokato 2Thu, Jan 087:30 pm 3 - 2 final
Sub. EastStillwater 4Cretin-Derham Hall 4Thu, Jan 087:30 pm 4 - 4 OTfinal
NWSCElk River 1Centennial 4Thu, Jan 087:30 pm 1 - 4 final
IndepndtMoose Lake 4Mora/Hinckley 1Thu, Jan 087:30 pm 4 - 1 final
SouthwestWindom Area 5Redwood Valley 4Thu, Jan 087:30 pm 5 - 4 final
Mid-StateNorthern Lakes Lightning 3Park Rapids 4Thu, Jan 087:30 pm 3 - 4 final
MariucciWarroad 3Thief River Falls/Goodridge 1Thu, Jan 087:30 pm 3 - 1 final
North SubTotino-Grace 6Irondale 2Thu, Jan 087:30 pm 6 - 2 final
NWSCAnoka 2Osseo 8Thu, Jan 087:30 pm 2 - 8 final
Iron RangeEveleth-Gilbert 2International Falls 12Thu, Jan 087:30 pm 2 - 12 final
Big 9Rosemount 3Century 4Thu, Jan 087:30 pm 3 - 4 final
Sub. EastWoodbury 4Park 1Thu, Jan 087:30 pm 4 - 1 final
Lake Sup.Greenway Marshall School Duluth Thu, Jan 087:30 pmno data-
Clssc SubnNorth 5Richfield 1Thu, Jan 087:30 pm 5 - 1 final
Sub. EastRoseville 5Forest Lake 4Thu, Jan 087:30 pm 5 - 4 final
Sub. EastApple Valley 3Mounds View 2Thu, Jan 087:30 pm 3 - 2 OTfinal
NWSCChamplin Park 3Coon Rapids 0Thu, Jan 087:30 pm 3 - 0 final
NWSCNorth Metro 1Blaine 5Thu, Jan 087:30 pm 1 - 5 final
NWSCAndover 1Maple Grove 2Thu, Jan 087:30 pm 1 - 2 final
MissotaShakopee 0Northfield 5Thu, Jan 087:30 pm 0 - 5 final
Lake Sup.Duluth Central 1Superior WI 7Thu, Jan 088:00 pm 1 - 7 final
Tri-MetroMinnehaha Academy 3St. Paul Como 1Thu, Jan 088:00 pm 3 - 1 final
Clssc SubnSaint Thomas Academy 5Hill-Murray 2Thu, Jan 088:00 pm 5 - 2 final
NorthwestBagley/Foston 5Kittson Central 8Fri, Jan 096:30 pm 5 - 8 final
C. LakesApollo 1Sartell-St.Stephen 3Fri, Jan 097:00 pm 1 - 3 final
C. LakesSaint Cloud Tech 6Willmar 1Fri, Jan 097:00 pm 6 - 1 final
Wright CtyMound-Westonka 5Waconia 0Fri, Jan 097:00 pm 5 - 0 final
Tri-MetroLake of the Woods/Indus St. Paul Como Fri, Jan 097:30 pmno data-
C. LakesLittle Falls 7River Lakes Stars 0Fri, Jan 097:30 pm 7 - 0 final
Big 9Hibbing 5Mayo 2Fri, Jan 097:30 pm 5 - 2 final
Lake Sup.Brainerd/Pillager/Pierz 4Cloquet Esko Carlton 2Fri, Jan 097:30 pm 4 - 2 final
Big 9Virginia-Mt. Iron-Buhl 3Albert Lea 1Fri, Jan 097:30 pm 3 - 1 final
Wright CtyHoly Family 0Delano/Rockford 2Fri, Jan 097:30 pm 0 - 2 final
12NorthwestWahpeton ND 1Red Lake Falls 4Sat, Jan 105:00 pm 1 - 4 final
12Wright CtySaint Cloud Cathedral 1Orono 0Sat, Jan 107:00 pm 1 - 0 OTfinal
IndepndtMinneapolis East 4Meadow Creek Christian 2Sat, Jan 1012:00 am 4 - 2 final
MariucciRoseau 7East Grand Forks 3Sat, Jan 107:30 am 7 - 3 final
IndepndtLa Crosse WI 3La Crescent 5Sat, Jan 101:00 pm 3 - 5 final
Big 9Owatonna 6John Marshall 1Sat, Jan 101:00 pm 6 - 1 final
IndepndtMorris/Benson 5North Branch 4Sat, Jan 101:00 pm 5 - 4 final
Tri-MetroProvidence Academy 0Breck 8Sat, Jan 101:00 pm 0 - 8 final
Mid-StateKittson Central 5Park Rapids 5Sat, Jan 102:00 pm 5 - 5 OTfinal
NWSCChamplin Park 2Andover 5Sat, Jan 102:00 pm 2 - 5 final
Mid-StatePrairie Centre 8Walker-Hackensack-Akeley 1Sat, Jan 102:00 pm 8 - 1 final
C. LakesRed Wing 4Fergus Falls 2Sat, Jan 102:00 pm 4 - 2 final
MississippSleepy Eye 6Becker/Big Lake 5Sat, Jan 102:30 pm 6 - 5 final
MissotaHutchinson 1Academy of Holy Angels 8Sat, Jan 102:30 pm 1 - 8 final
Class LakeMoorhead 0Wayzata 1Sat, Jan 102:30 pm 0 - 1 final
LakeDodge County 5Bloomington Kennedy 5Sat, Jan 102:30 pm 5 - 5 OTfinal
NWSCCoon Rapids 5Anoka 4Sat, Jan 102:59 pm 5 - 4 final
Clssc SubnRichfield 3Saint Thomas Academy 6Sat, Jan 103:00 pm 3 - 6 final
IndepndtPine City 4Two Harbors 5Sat, Jan 103:00 pm 4 - 5 OTfinal
SouthwestFairmont 3Redwood Valley 7Sat, Jan 103:00 pm 3 - 7 final
Big 9Virginia-Mt. Iron-Buhl 3Mayo 2Sat, Jan 103:00 pm 3 - 2 final
Clssc SubnSibley 1Mahtomedi 6Sat, Jan 103:00 pm 1 - 6 final
Tri-MetroBlake School 4St. Paul Saints 1Sat, Jan 103:00 pm 4 - 1 final
Tri-MetroLake of the Woods/Indus 3St. Paul Johnson 2Sat, Jan 103:00 pm 3 - 2 final
Big 9Mankato East 7Austin 2Sat, Jan 103:00 pm 7 - 2 final
MissotaArmstrong 4Shakopee 1Sat, Jan 103:00 pm 4 - 1 final
IndepndtElk River 3Duluth East 5Sat, Jan 103:00 pm 3 - 5 final
Clssc SubnHill-Murray 1Tartan 1Sat, Jan 103:00 pm 1 - 1 OTfinal
IndepndtWadena-Deer Creek 3Mora/Hinckley 3Sat, Jan 103:00 pm 3 - 3 OTfinal
SouthwestRochester Lourdes 10Marshall 0Sat, Jan 103:00 pm 10 - 0 final
MississippCambridge/Isanti 1Rogers 4Sat, Jan 103:00 pm 1 - 4 final
LakeLakeville North 4Lakeville South 3Sat, Jan 103:00 pm 4 - 3 final
Big 9Hibbing 1Albert Lea 4Sat, Jan 103:00 pm 1 - 4 final
Lake Sup.International Falls 5Hermantown 4Sat, Jan 103:15 pm 5 - 4 OTfinal
NWSCCentennial 2Maple Grove 1Sat, Jan 103:30 pm 2 - 1 final
North SubChisago Lakes Area 3Totino-Grace 5Sat, Jan 103:30 pm 3 - 5 final
Lake Sup.St. Paul Academy 1Marshall School Duluth 6Sat, Jan 103:30 pm 1 - 6 final
Lake Sup.Sauk Rapids-Rice 1Duluth Denfeld 2Sat, Jan 103:30 pm 1 - 2 final
Iron RangeBloomington Jefferson 7Grand Rapids 0Sat, Jan 105:00 pm 7 - 0 final
MississippSt. Michael-Albertville 5Monticello/Annandale/Maple Lake 1Sat, Jan 105:30 pm 5 - 1 final
Class LakeSt.Louis Park 3Hopkins 2Sat, Jan 107:00 pm 3 - 2 OTfinal
MississippBuffalo 7Princeton/Milaca 0Sat, Jan 107:00 pm 7 - 0 final
Class LakeBenilde-St. Margarets 4Minnetonka 3Sat, Jan 107:00 pm 4 - 3 final
Class LakeCloquet Esko Carlton 0Edina 9Sat, Jan 107:00 pm 0 - 9 final
Clssc SubnRiver Falls, WI 4North 3Sat, Jan 107:06 pm 4 - 3 final
Sub. EastMounds View 1Stillwater 2Sat, Jan 107:09 pm 1 - 2 OTfinal
LakeEagan 4Eastview 1Sat, Jan 107:15 pm 4 - 1 final
IndepndtDuluth Central 3Moose Lake 2Sat, Jan 107:30 pm 3 - 2 final
LakeApple Valley 1Chaska 5Sat, Jan 107:30 pm 1 - 5 final
North SubCooper 3Irondale 6Sat, Jan 107:30 pm 3 - 6 final
Sub. EastForest Lake 3Park 5Sat, Jan 107:30 pm 3 - 5 final
Iron RangeSilver Bay - Cook County Greenway Sat, Jan 107:30 pmno data-
Sub. EastWoodbury 4Cretin-Derham Hall 1Sat, Jan 107:30 pm 4 - 1 final
Clssc SubnSouth St.Paul 11Simley 3Sat, Jan 107:30 pm 11 - 3 final
LakeRosemount 1Eden Prairie 7Sat, Jan 107:30 pm 1 - 7 final
Sub. EastRoseville 2White Bear Lake 0Sat, Jan 108:00 pm 2 - 0 final
IndepndtAshland WI Silver Bay - Cook County Mon, Jan 127:00 pmno data-
IndepndtBecker/Big Lake 4North Branch 5Mon, Jan 128:00 pm 4 - 5 OTfinal
6C. LakesFergus Falls 2Brainerd/Pillager/Pierz 4Tue, Jan 137:00 pm 2 - 4 final
9MariucciEast Grand Forks 3Crookston 1Tue, Jan 137:00 pm 3 - 1 final
13NorthwestRed Lake Falls 2Kittson Central 1Tue, Jan 137:00 pm 2 - 1 final
13Wright CtyDelano/Rockford 0Orono 1Tue, Jan 137:00 pm 0 - 1 final
13IndepndtPrinceton/Milaca 1Pine City 1Tue, Jan 137:30 pm 1 - 1 OTfinal
MariucciMoorhead 2Bemidji 3Tue, Jan 1312:00 am 2 - 3 final
Lake Sup.Mora/Hinckley Proctor Tue, Jan 137:30 amno data-
Mid-StateWahpeton ND 3Wadena-Deer Creek 6Tue, Jan 135:00 pm 3 - 6 final
South Cen.Luverne 6Fairmont 0Tue, Jan 135:30 pm 6 - 0 final
IndepndtWaconia 10Minneapolis West 4Tue, Jan 137:00 pm 10 - 4 final
LakeNorth Metro 2Bloomington Kennedy 1Tue, Jan 137:00 pm 2 - 1 OTfinal
MissotaPrior Lake 0Shakopee 1Tue, Jan 137:00 pm 0 - 1 final
IndepndtNorthern Lakes Lightning 4Morris/Benson 2Tue, Jan 137:00 pm 4 - 2 final
North SubMeadow Creek Christian 4Chisago Lakes Area 6Tue, Jan 137:00 pm 4 - 6 final
Wright CtyHoly Family 1Mound-Westonka 10Tue, Jan 137:00 pm 1 - 10 final
North SubSpring Lake Park 7Cooper 2Tue, Jan 137:00 pm 7 - 2 final
Wright CtySaint Cloud Cathedral 7Litchfield-Dassel/Cokato 1Tue, Jan 137:00 pm 7 - 1 final
C. LakesCambridge/Isanti 1Saint Cloud Tech 3Tue, Jan 137:00 pm 1 - 3 final
Tri-MetroSt. Paul Johnson 3Providence Academy 2Tue, Jan 137:00 pm 3 - 2 final
North SubIrondale 4St. Francis 7Tue, Jan 137:00 pm 4 - 7 final
North SubSt.Louis Park 3Totino-Grace 5Tue, Jan 137:00 pm 3 - 5 final
Clssc SubnRed Wing 3South St.Paul 6Tue, Jan 137:00 pm 3 - 6 final
North SubEdina 6Benilde-St. Margarets 2Tue, Jan 137:00 pm 6 - 2 final
MississippWayzata 9Rogers 2Tue, Jan 137:00 pm 9 - 2 final
C. LakesWillmar 2Apollo 6Tue, Jan 137:00 pm 2 - 6 final
C. LakesSauk Rapids-Rice 1Alexandria 5Tue, Jan 137:00 pm 1 - 5 final
SouthwestSleepy Eye 0Redwood Valley 9Tue, Jan 137:00 pm 0 - 9 final
MissotaNew Prague 3Hutchinson 4Tue, Jan 137:00 pm 3 - 4 OTfinal
LakeEagan 3Apple Valley 0Tue, Jan 137:15 pm 3 - 0 final
LakeBurnsville 9Rosemount 2Tue, Jan 137:30 pm 9 - 2 final
Tri-MetroSt. Paul Academy 1Breck 9Tue, Jan 137:30 pm 1 - 9 final
NWSCArmstrong 5Coon Rapids 4Tue, Jan 137:30 pm 5 - 4 final
LakeEden Prairie 2Lakeville South 1Tue, Jan 137:30 pm 2 - 1 final
Sub. EastMinnetonka 6Stillwater 1Tue, Jan 137:30 pm 6 - 1 final
IndepndtDuluth Denfeld 0Duluth East 2Tue, Jan 137:30 pm 0 - 2 final
Big 9Mankato West 5Albert Lea 8Tue, Jan 137:30 pm 5 - 8 final
Big 9John Marshall 4Century 3Tue, Jan 137:30 pm 4 - 3 final
MissotaHill-Murray 3Academy of Holy Angels 5Tue, Jan 137:30 pm 3 - 5 final
C. LakesSartell-St.Stephen 6River Lakes Stars 3Tue, Jan 137:30 pm 6 - 3 final
IndepndtTomah WI 6La Crescent 3Tue, Jan 137:30 pm 6 - 3 final
Lake Sup.Mora/Hinckley 1Proctor 4Tue, Jan 137:30 pm 1 - 4 final
Big 9Austin 0Winona 13Tue, Jan 137:30 pm 0 - 13 final
LakeBloomington Jefferson 4Lakeville North 3Tue, Jan 137:30 pm 4 - 3 final
IndepndtDuluth Central 3Two Harbors 1Tue, Jan 137:30 pm 3 - 1 final
NWSCHopkins 5Champlin Park 0Tue, Jan 137:30 pm 5 - 0 final
Big 9Mankato East 1Owatonna 8Tue, Jan 137:30 pm 1 - 8 Click here for Game Live final
Lake Sup.Grand Rapids 3Hermantown 6Tue, Jan 137:30 pm 3 - 6 final
MissotaFarmington 3Northfield 1Tue, Jan 137:30 pm 3 - 1 final
SouthwestWorthington 0Marshall 7Tue, Jan 137:30 pm 0 - 7 final
Tri-MetroMinnehaha Academy 1St. Paul Saints 4Tue, Jan 138:00 pm 1 - 4 final
14Mid-StateRed Lake Falls 2Detroit Lakes 4Thu, Jan 157:30 pm 2 - 4 final
LakeShakopee 2Bloomington Kennedy 5Thu, Jan 157:00 pm 2 - 5 final
North SubMeadow Creek Christian 0St. Francis 9Thu, Jan 157:00 pm 0 - 9 final
Class LakeEastview 0Wayzata 1Thu, Jan 157:00 pm 0 - 1 final
Mid-StatePark Rapids Wadena-Deer Creek Thu, Jan 157:00 pmpostponed
North SubTotino-Grace 10Cooper 1Thu, Jan 157:00 pm 10 - 1 final
MissotaFarmington 3Prior Lake 6Thu, Jan 157:00 pm 3 - 6 final
MississippRogers 5St. Michael-Albertville 0Thu, Jan 157:00 pm 5 - 0 final
IndepndtWebster WI Moose Lake Thu, Jan 157:00 pmno data-
Class LakeAcademy of Holy Angels 2Minnetonka 3Thu, Jan 157:00 pm 2 - 3 final
Big 9Austin Owatonna Thu, Jan 157:30 pmno data-
Sub. EastWoodbury 3Roseville 1Thu, Jan 157:30 pm 3 - 1 final
NWSCAnoka 1Champlin Park 0Thu, Jan 157:30 pm 1 - 0 OTfinal
MariucciRoseau 2Warroad 5Thu, Jan 157:30 pm 2 - 5 final
Clssc SubnSaint Thomas Academy 6Sibley 0Thu, Jan 157:30 pm 6 - 0 final
NWSCAndover 0Centennial 4Thu, Jan 157:30 pm 0 - 4 final
Out StateLa Crescent 6Viroqua WI 0Thu, Jan 157:30 pm 6 - 0 final
LakeEagan 2Rosemount 0Thu, Jan 157:30 pm 2 - 0 final
South Cen.Worthington 2Fairmont 3Thu, Jan 157:30 pm 2 - 3 final
MariucciCrookston 2Thief River Falls/Goodridge 5Thu, Jan 157:30 pm 2 - 5 final
Big 9Winona 4John Marshall 1Thu, Jan 157:30 pm 4 - 1 final
Sub. EastWhite Bear Lake 4Cretin-Derham Hall 2Thu, Jan 157:30 pm 4 - 2 final
Sub. EastPark 3Mounds View 3Thu, Jan 157:30 pm 3 - 3 OTfinal
NWSCNorth Metro 5Coon Rapids 4Thu, Jan 157:30 pm 5 - 4 OTfinal
NWSCMaple Grove 1Blaine 6Thu, Jan 157:30 pm 1 - 6 final
Clssc SubnRichfield 2Hill-Murray 6Thu, Jan 158:00 pm 2 - 6 final
IndepndtWalker-Hackensack-Akeley 1Ely 8Fri, Jan 167:00 pm 1 - 8 final
Tri-MetroBlake School 4Minnehaha Academy 0Fri, Jan 167:00 pm 4 - 0 final
Iron RangeLake of the Woods/Indus Eveleth-Gilbert Fri, Jan 167:00 pmno data-
SouthwestSt. Peter/LeSeuer Hendersen 2Redwood Valley 2Fri, Jan 167:00 pm 2 - 2 OTfinal
Wright CtyHoly Family 1Waconia 3Fri, Jan 167:00 pm 1 - 3 final
North SubIrondale 10Chisago Lakes Area 3Fri, Jan 167:00 pm 10 - 3 final
IndepndtNew Ulm 6Prairie Centre 1Fri, Jan 167:00 pm 6 - 1 final
Wright CtyOrono 3Mound-Westonka 4Fri, Jan 167:00 pm 3 - 4 final
SouthwestMarshall 9Sleepy Eye 0Fri, Jan 167:00 pm 9 - 0 final
Big 9Lakeville South 5Century 4Fri, Jan 167:30 pm 5 - 4 OTfinal
LakeEdina 2Eden Prairie 1Fri, Jan 167:30 pm 2 - 1 OTfinal
Lake Sup.Mora/Hinckley 5Duluth Central 1Fri, Jan 167:30 pm 5 - 1 final
Iron RangeGreenway 5International Falls 4Fri, Jan 167:30 pm 5 - 4 OTfinal
MissotaMOunt St. Charles Prep 2Academy of Holy Angels 4Fri, Jan 167:30 pm 2 - 4 final
Out StateDetroit Lakes 2Bismark ND 11Fri, Jan 167:30 pm 2 - 11 final
Wright CtyLitchfield-Dassel/Cokato 3Delano/Rockford 2Fri, Jan 167:30 pm 3 - 2 OTfinal
Lake Sup.Bemidji 2Marshall School Duluth 3Fri, Jan 167:30 pm 2 - 3 final
Lake Sup.Hibbing 1Cloquet Esko Carlton 0Fri, Jan 167:30 pm 1 - 0 final
Tri-MetroSt. Paul Saints 3St. Paul Como 1Fri, Jan 168:00 pm 3 - 1 final
6LakeBloomington Jefferson 7Burnsville 1Sat, Jan 177:30 pm 7 - 1 final
7C. LakesRosemount 0Brainerd/Pillager/Pierz 3Sat, Jan 174:00 pm 0 - 3 final
10MariucciWarroad 6Crookston 0Sat, Jan 177:15 pm 6 - 0 final
15NorthwestPark Rapids 4Red Lake Falls 2Sat, Jan 172:00 pm 4 - 2 final
16Out StateEast Grand Forks 2Grand Forks Central ND 7Sat, Jan 177:30 am 2 - 7 final
Tri-MetroJohn Marshall 0St. Paul Johnson 4Sat, Jan 1710:00 am 0 - 4 final
IndepndtMarshall 3Dodge County 6Sat, Jan 171:00 pm 3 - 6 final
SouthwestSt. Peter/LeSeuer Hendersen 2Luverne 2Sat, Jan 171:00 pm 2 - 2 OTfinal
Sub. EastDuluth East 6White Bear Lake 3Sat, Jan 171:30 pm 6 - 3 final
IndepndtBreck 5Rochester Lourdes 3Sat, Jan 172:00 pm 5 - 3 final
MississippMonticello/Annandale/Maple Lake 5Cambridge/Isanti 7Sat, Jan 172:00 pm 5 - 7 final
Out StateBagley/Foston Wahpeton ND Sat, Jan 172:00 pmno data-
MissotaMankato West 10Northfield 2Sat, Jan 172:00 pm 10 - 2 final
Mid-StateKittson Central 2Wadena-Deer Creek 7Sat, Jan 172:00 pm 2 - 7 final
LakeEden Prairie 5Apple Valley 0Sat, Jan 172:15 pm 5 - 0 final
Class LakeShakopee 0Wayzata 10Sat, Jan 172:30 pm 0 - 10 final
LakeChaska 9Bloomington Kennedy 5Sat, Jan 172:30 pm 9 - 5 final
Sub. EastMounds View 2Hastings 3Sat, Jan 173:00 pm 2 - 3 final
Big 9Red Wing 5Albert Lea 3Sat, Jan 173:00 pm 5 - 3 final
MississippRogers 7Becker/Big Lake 0Sat, Jan 173:00 pm 7 - 0 final
IndepndtTwo Harbors 1Pine City 4Sat, Jan 173:00 pm 1 - 4 final
IndepndtWindom Area 8Morris/Benson 2Sat, Jan 173:00 pm 8 - 2 final
LakeEastview 4Lakeville South 3Sat, Jan 173:00 pm 4 - 3 OTfinal
Clssc SubnSouth St.Paul 1Saint Thomas Academy 1Sat, Jan 173:00 pm 1 - 1 OTfinal
Iron RangeLake of the Woods/Indus Greenway Sat, Jan 173:00 pmno data-
MississippPrinceton/Milaca 3St. Michael-Albertville 7Sat, Jan 173:00 pm 3 - 7 final
Out StateDetroit Lakes 2Bismarck Century ND 5Sat, Jan 173:30 pm 2 - 5 final
Lake Sup.Benilde-St. Margarets 5Marshall School Duluth 3Sat, Jan 173:30 pm 5 - 3 final
Tri-MetroProvidence Academy 2St. Paul Academy 4Sat, Jan 174:00 pm 2 - 4 final
North SubArmstrong 2Cooper 1Sat, Jan 177:00 pm 2 - 1 final
IndepndtNorth Branch 3Meadow Creek Christian 6Sat, Jan 177:00 pm 3 - 6 final
North SubSpring Lake Park 3St.Louis Park 2Sat, Jan 177:00 pm 3 - 2 OTfinal
Class LakeMoorhead 1Minnetonka 3Sat, Jan 177:00 pm 1 - 3 final
C. LakesSartell-St.Stephen 6Sauk Rapids-Rice 1Sat, Jan 177:00 pm 6 - 1 final
NWSCOsseo 1Maple Grove 4Sat, Jan 177:30 pm 1 - 4 final
NWSCChamplin Park 6North Metro 0Sat, Jan 177:30 pm 6 - 0 final
Clssc SubnMahtomedi 9Simley 2Sat, Jan 177:30 pm 9 - 2 final
NWSCAnoka 2Andover 5Sat, Jan 177:30 pm 2 - 5 final
Clssc SubnTartan 10Sibley 1Sat, Jan 177:30 pm 10 - 1 final
Sub. EastStillwater 6Park 2Sat, Jan 177:30 pm 6 - 2 final
Big 9Owatonna 1Faribault 3Sat, Jan 177:30 pm 1 - 3 final
NWSCCoon Rapids 0Elk River 8Sat, Jan 177:30 pm 0 - 8 final
C. LakesLittle Falls 9Fergus Falls 2Sat, Jan 177:30 pm 9 - 2 final
Sub. EastForest Lake 2Woodbury 2Sat, Jan 177:30 pm 2 - 2 OTfinal
Clssc SubnHopkins 5Richfield 3Sat, Jan 177:30 pm 5 - 3 final
IndepndtMinneapolis East 3Minneapolis West 2Sat, Jan 177:30 pm 3 - 2 final
NWSCBlaine 4Centennial 4Sat, Jan 177:30 pm 4 - 4 OTfinal
Big 9Lakeville North 2Mayo 4Sat, Jan 177:30 pm 2 - 4 final
Iron RangeVirginia-Mt. Iron-Buhl 2Hibbing 4Sat, Jan 177:30 pm 2 - 4 final
Sub. EastRoseville 4Cretin-Derham Hall 5Sat, Jan 177:30 pm 4 - 5 final
Clssc SubnNorth 1Hill-Murray 9Sat, Jan 178:00 pm 1 - 9 final
MissotaDodge County 1Farmington 8Mon, Jan 194:30 pm 1 - 8 final
MississippEveleth-Gilbert 5Princeton/Milaca 4Mon, Jan 197:00 pm 5 - 4 final
SouthwestSleepy Eye 2Windom Area 6Mon, Jan 197:00 pm 2 - 6 final
Big 9Northfield 3Faribault 7Mon, Jan 197:30 pm 3 - 7 final
Iron RangeFt. Francis Ontario 0International Falls 6Mon, Jan 197:30 pm 0 - 6 final
15Wright CtyOrono 9Waconia 3Tue, Jan 207:00 pm 9 - 3 final
16MariucciRed Lake Falls 5East Grand Forks 9Tue, Jan 207:30 am 5 - 9 final
MariucciLake of the Woods/Indus 2Bemidji 3Tue, Jan 2012:00 am 2 - 3 final
IndepndtProvidence Academy 3Prairie Centre 1Tue, Jan 205:30 pm 3 - 1 final
NorthwestKittson Central Bagley/Foston Tue, Jan 206:00 pmno data-
MississippCooper 4St. Michael-Albertville 10Tue, Jan 206:00 pm 4 - 10 final
MissotaAcademy of Holy Angels 13Shakopee 1Tue, Jan 207:00 pm 13 - 1 final
South Cen.New Ulm 11Fairmont 1Tue, Jan 207:00 pm 11 - 1 final
North SubHill-Murray 2Benilde-St. Margarets 3Tue, Jan 207:00 pm 2 - 3 OTfinal
North SubBreck 1Totino-Grace 1Tue, Jan 207:00 pm 1 - 1 OTfinal
C. LakesFergus Falls 2Saint Cloud Tech 3Tue, Jan 207:00 pm 2 - 3 final
Wright CtyMankato West 4Holy Family 1Tue, Jan 207:00 pm 4 - 1 final
C. LakesPine City 3Sauk Rapids-Rice 5Tue, Jan 207:00 pm 3 - 5 final
Class LakeBurnsville 5Wayzata 4Tue, Jan 207:00 pm 5 - 4 OTfinal
SouthwestMorris/Benson 9Sleepy Eye 0Tue, Jan 207:00 pm 9 - 0 final
MissotaPrior Lake 4Hutchinson 1Tue, Jan 207:00 pm 4 - 1 final
MississippApollo 3Monticello/Annandale/Maple Lake 3Tue, Jan 207:00 pm 3 - 3 OTfinal
C. LakesRiver Lakes Stars 1Alexandria 10Tue, Jan 207:00 pm 1 - 10 final
Mid-StateWadena-Deer Creek 12Walker-Hackensack-Akeley 0Tue, Jan 207:00 pm 12 - 0 final
Wright CtyMound-Westonka 8Litchfield-Dassel/Cokato 1Tue, Jan 207:00 pm 8 - 1 final
Mid-StatePark Rapids 3Northern Lakes Lightning 3Tue, Jan 207:00 pm 3 - 3 OTfinal
C. LakesWillmar 1Little Falls 8Tue, Jan 207:15 pm 1 - 8 final
MissotaNew Prague 7Farmington 3Tue, Jan 207:15 pm 7 - 3 final
LakeApple Valley 5Eastview 2Tue, Jan 207:15 pm 5 - 2 final
IndepndtProctor Moose Lake Tue, Jan 207:30 pmno data-
LakeBloomington Kennedy 1Lakeville North 8Tue, Jan 207:30 pm 1 - 8 final
SouthwestWorthington 4Redwood Valley 5Tue, Jan 207:30 pm 4 - 5 OTfinal
IndepndtDuluth Central 11Ely 1Tue, Jan 207:30 pm 11 - 1 final
LakeEden Prairie 2Eagan 0Tue, Jan 207:30 pm 2 - 0 final
IndepndtOnalaska WI 7La Crescent 4Tue, Jan 207:30 pm 7 - 4 final
IndepndtSaint Thomas Academy 5Rochester Lourdes 2Tue, Jan 207:30 pm 5 - 2 final
Tri-MetroMinnehaha Academy 0St. Paul Johnson 4Tue, Jan 207:30 pm 0 - 4 final
Lake Sup.Hibbing Duluth Denfeld Tue, Jan 207:30 pmno data-
Big 9Mankato East 2Albert Lea 10Tue, Jan 207:30 pm 2 - 10 final
MariucciDetroit Lakes 4Crookston 9Tue, Jan 207:30 pm 4 - 9 final
LakeLakeville South 2Chaska 6Tue, Jan 207:30 pm 2 - 6 final
MariucciMoorhead 1Thief River Falls/Goodridge 3Tue, Jan 207:30 pm 1 - 3 final
NWSCChamplin Park 0Centennial 9Tue, Jan 207:30 pm 0 - 9 final
IndepndtDelano/Rockford 2Minneapolis East 2Tue, Jan 207:30 pm 2 - 2 OTfinal
NWSCForest Lake 5Coon Rapids 2Tue, Jan 207:30 pm 5 - 2 final
Iron RangeCloquet Esko Carlton 1Grand Rapids 4Tue, Jan 207:30 pm 1 - 4 final
Iron RangeTwo Harbors 2Virginia-Mt. Iron-Buhl 7Tue, Jan 207:30 pm 2 - 7 final
SouthwestWindom Area 3Marshall 6Tue, Jan 207:30 pm 3 - 6 final
LakeRosemount 1Bloomington Jefferson 8Tue, Jan 207:30 pm 1 - 8 final
Lake Sup.Superior WI 2Hermantown 8Tue, Jan 207:30 pm 2 - 8 final
South Cen.Waseca 3St. Peter/LeSeuer Hendersen 2Tue, Jan 207:30 pm 3 - 2 final
IndepndtChisago Lakes Area 3Mora/Hinckley 2Tue, Jan 207:30 pm 3 - 2 final
Big 9Owatonna 8Winona 2Tue, Jan 207:30 pm 8 - 2 final
Tri-MetroSt. Paul Academy 4St. Paul Como 5Tue, Jan 208:00 pm 4 - 5 final
8C. LakesMoorhead 2Brainerd/Pillager/Pierz 1Thu, Jan 227:00 pm 2 - 1 OTfinal
11MariucciFargo South ND 4Crookston 1Thu, Jan 227:15 pm 4 - 1 final
16Wright CtyPrior Lake 1Orono 6Thu, Jan 227:00 pm 1 - 6 final
IndepndtBagley/Foston 1Ely 5Thu, Jan 226:30 pm 1 - 5 final
Wright CtyDelano/Rockford 0Saint Cloud Cathedral 4Thu, Jan 227:00 pm 0 - 4 final
NorthwestWalker-Hackensack-Akeley 0Kittson Central 11Thu, Jan 227:00 pm 0 - 11 final
MissotaShakopee 1Hutchinson 9Thu, Jan 227:00 pm 1 - 9 final
Class LakeHopkins 0Minnetonka 7Thu, Jan 227:00 pm 0 - 7 final
MississippCambridge/Isanti 4Buffalo 6Thu, Jan 227:00 pm 4 - 6 final
North SubChisago Lakes Area 4St.Louis Park 7Thu, Jan 227:00 pm 4 - 7 final
Tri-MetroBlake School 2Providence Academy 1Thu, Jan 227:00 pm 2 - 1 final
Tri-MetroSt. Paul Academy 3Minnehaha Academy 2Thu, Jan 227:00 pm 3 - 2 final
MississippBecker/Big Lake 1Princeton/Milaca 5Thu, Jan 227:00 pm 1 - 5 final
MississippRogers 7Monticello/Annandale/Maple Lake 3Thu, Jan 227:00 pm 7 - 3 final
North SubBenilde-St. Margarets 5Totino-Grace 0Thu, Jan 227:00 pm 5 - 0 final
C. LakesLittle Falls 1Alexandria 0Thu, Jan 227:00 pm 1 - 0 final
North SubSt. Francis 6Cooper 1Thu, Jan 227:00 pm 6 - 1 final
IndepndtSpooner WI 0Pine City 4Thu, Jan 227:00 pm 0 - 4 final
MississippHoly Family 0St. Michael-Albertville 4Thu, Jan 227:00 pm 0 - 4 final
SouthwestSleepy Eye 0Luverne 8Thu, Jan 227:00 pm 0 - 8 final
Wright CtyMorris/Benson 1Litchfield-Dassel/Cokato 9Thu, Jan 227:00 pm 1 - 9 final
Class LakeEdina 5Wayzata 0Thu, Jan 227:00 pm 5 - 0 final
Class LakeLakeville South 5Armstrong 2Thu, Jan 227:00 pm 5 - 2 final
Clssc SubnSouth St.Paul 4Richfield 2Thu, Jan 227:30 pm 4 - 2 final
Clssc SubnMahtomedi 5Saint Thomas Academy 8Thu, Jan 227:30 pm 5 - 8 final
Mid-StateNorthern Lakes Lightning 6Detroit Lakes 3Thu, Jan 227:30 pm 6 - 3 final
NWSCElk River 3Champlin Park 2Thu, Jan 227:30 pm 3 - 2 final
Tri-MetroSt. Paul Saints 1Breck 9Thu, Jan 227:30 pm 1 - 9 final
Lake Sup.Ashland WI 0Hermantown 10Thu, Jan 227:30 pm 0 - 10 final
Lake Sup.Duluth Central Duluth Denfeld Thu, Jan 227:30 pmno data-
Out StateLa Crescent 2Sparta/West Salem WI 2Thu, Jan 227:30 pm 2 - 2 OTfinal
NWSCNorth Metro 4Anoka 5Thu, Jan 227:30 pm 4 - 5 final
Big 9St. Peter/LeSeuer Hendersen 2Mankato West 8Thu, Jan 227:30 pm 2 - 8 final
Big 9Albert Lea 7Austin 1Thu, Jan 227:30 pm 7 - 1 final
North SubSpring Lake Park 5Irondale 1Thu, Jan 227:30 pm 5 - 1 final
Sub. EastRoseville 2Stillwater 0Thu, Jan 227:30 pm 2 - 0 final
Big 9John Marshall 0Owatonna 3Thu, Jan 227:30 pm 0 - 3 Click here for Game Live final
MariucciThief River Falls/Goodridge 1Warroad 5Thu, Jan 227:30 pm 1 - 5 final
NWSCCentennial 9Osseo 1Thu, Jan 227:30 pm 9 - 1 final
Big 9Waseca 5Mankato East 3Thu, Jan 227:30 pm 5 - 3 final
IndepndtRiver Lakes Stars 8Mora/Hinckley 2Thu, Jan 227:30 pm 8 - 2 final
NWSCAndover 2Blaine 5Thu, Jan 227:30 pm 2 - 5 final
Iron RangeTwo Harbors 2Greenway 5Thu, Jan 227:30 pm 2 - 5 final
Sub. EastCretin-Derham Hall 6Mounds View 2Thu, Jan 227:30 pm 6 - 2 final
Sub. EastEastview 1Woodbury 4Thu, Jan 227:30 pm 1 - 4 final
NWSCMaple Grove 10Coon Rapids 0Thu, Jan 227:30 pm 10 - 0 final
Sub. EastHastings 6Park 3Thu, Jan 227:30 pm 6 - 3 final
Clssc SubnSimley 2Tartan 6Thu, Jan 227:30 pm 2 - 6 final
Clssc SubnSibley 2North 5Thu, Jan 228:00 pm 2 - 5 final
Sub. EastForest Lake 1White Bear Lake 4Thu, Jan 228:00 pm 1 - 4 final
9C. LakesApollo 0Brainerd/Pillager/Pierz 5Fri, Jan 237:00 pm 0 - 5 final
17NorthwestLake of the Woods/Indus 3Red Lake Falls 2Fri, Jan 237:00 pm 3 - 2 final
MissotaRed Wing 5New Prague 3Fri, Jan 237:00 pm 5 - 3 final
C. LakesWillmar 4Sauk Rapids-Rice 1Fri, Jan 237:00 pm 4 - 1 final
IndepndtMinneapolis East 2Prairie Centre 4Fri, Jan 237:00 pm 2 - 4 final
C. LakesFergus Falls 2Sartell-St.Stephen 6Fri, Jan 237:00 pm 2 - 6 final
C. LakesSaint Cloud Tech 6River Lakes Stars 1Fri, Jan 237:30 pm 6 - 1 final
MissotaFarmington 0Academy of Holy Angels 11Fri, Jan 237:30 pm 0 - 11 final
Iron RangeInternational Falls 2Virginia-Mt. Iron-Buhl 5Fri, Jan 237:30 pm 2 - 5 final
IndepndtEast Grand Forks 4Rochester Lourdes 7Fri, Jan 237:30 pm 4 - 7 final
Big 9Wadena-Deer Creek 2Faribault 3Fri, Jan 237:30 pm 2 - 3 final
IndepndtEly 1Moose Lake 7Fri, Jan 237:30 pm 1 - 7 final
IndepndtCentury 3Duluth East 2Fri, Jan 237:30 pm 3 - 2 final
MariucciBemidji 0Roseau 3Fri, Jan 237:30 pm 0 - 3 final
South Cen.Winona 3New Ulm 4Fri, Jan 237:30 pm 3 - 4 final
Iron RangeHibbing 1Grand Rapids 5Fri, Jan 237:30 pm 1 - 5 final
IndepndtEveleth-Gilbert 5Mora/Hinckley 2Fri, Jan 237:30 pm 5 - 2 final
SouthwestWadena-Deer Creek 3Marshall 6Sat, Jan 241:00 pm 3 - 6 final
Out StateNew Ulm 3Shattuck-St. Marys Midget AAA 3Sat, Jan 241:00 pm 3 - 3 OTfinal
IndepndtMayo 3Duluth East 7Sat, Jan 241:00 pm 3 - 7 final
MississippPrinceton/Milaca 5Cambridge/Isanti 4Sat, Jan 242:00 pm 5 - 4 final
MissotaPrior Lake 2Northfield 3Sat, Jan 242:00 pm 2 - 3 final
Mid-StateBagley/Foston 2Walker-Hackensack-Akeley 3Sat, Jan 242:00 pm 2 - 3 final
NWSCOsseo 5Andover 4Sat, Jan 242:00 pm 5 - 4 OTfinal
Tri-MetroMankato West 3Minnehaha Academy 5Sat, Jan 242:00 pm 3 - 5 final
LakeBloomington Jefferson 10Chaska 3Sat, Jan 242:15 pm 10 - 3 final
LakeEden Prairie 14Bloomington Kennedy 1Sat, Jan 242:30 pm 14 - 1 final
Class LakeMinnetonka 5Armstrong 2Sat, Jan 242:30 pm 5 - 2 final
Wright CtyWaconia 2Litchfield-Dassel/Cokato 5Sat, Jan 243:00 pm 2 - 5 final
C. LakesProctor 1Sauk Rapids-Rice 3Sat, Jan 243:00 pm 1 - 3 final
LakeBurnsville 5Lakeville North 2Sat, Jan 243:00 pm 5 - 2 final
Wright CtyRochester Lourdes 2Delano/Rockford 3Sat, Jan 243:00 pm 2 - 3 final
SouthwestDodge County 4Windom Area 1Sat, Jan 243:00 pm 4 - 1 final
Tri-MetroBreck 10St. Paul Como 1Sat, Jan 243:00 pm 10 - 1 final
Big 9Waseca 3Austin 3Sat, Jan 243:00 pm 3 - 3 OTfinal
Big 9East Grand Forks 2Faribault 5Sat, Jan 243:00 pm 2 - 5 final
LakeEagan 4Lakeville South 3Sat, Jan 243:00 pm 4 - 3 final
Clssc SubnRichfield 5Mahtomedi 4Sat, Jan 243:00 pm 5 - 4 final
Clssc SubnSibley 2Hill-Murray 10Sat, Jan 243:00 pm 2 - 10 final
IndepndtWorthington 0Morris/Benson 8Sat, Jan 243:00 pm 0 - 8 final
South Cen.Winona 7St. Peter/LeSeuer Hendersen 1Sat, Jan 243:00 pm 7 - 1 final
Wright CtyOrono 2Holy Family 1Sat, Jan 243:00 pm 2 - 1 final
SouthwestLuverne 5Redwood Valley 2Sat, Jan 243:00 pm 5 - 2 final
IndepndtPine City 5Minneapolis West 0Sat, Jan 243:15 pm 5 - 0 final
Lake Sup.Century 1Marshall School Duluth 6Sat, Jan 243:30 pm 1 - 6 final
Tri-MetroSt. Paul Saints 2St. Paul Academy 3Sat, Jan 244:00 pm 2 - 3 final
Tri-MetroSt. Paul Johnson 2Blake School 3Sat, Jan 244:00 pm 2 - 3 OTfinal
NorthwestDetroit Lakes 2Lake of the Woods/Indus 4Sat, Jan 244:00 pm 2 - 4 final
MariucciWarroad 4Moorhead 5Sat, Jan 246:00 pm 4 - 5 OTfinal
MississippBecker/Big Lake 2Monticello/Annandale/Maple Lake 7Sat, Jan 247:00 pm 2 - 7 final
MississippBuffalo 3St. Michael-Albertville 4Sat, Jan 247:00 pm 3 - 4 OTfinal
Tri-MetroMeadow Creek Christian 3Providence Academy 8Sat, Jan 247:00 pm 3 - 8 final
Class LakeEdina 3Hopkins 4Sat, Jan 247:00 pm 3 - 4 OTfinal
Out StateNorth Branch 3Webster WI 6Sat, Jan 247:00 pm 3 - 6 final
Wright CtyMound-Westonka 0Saint Cloud Cathedral 6Sat, Jan 247:00 pm 0 - 6 final
NWSCAnoka 0Maple Grove 6Sat, Jan 247:30 pm 0 - 6 final
Clssc SubnSaint Thomas Academy 2Tartan 0Sat, Jan 247:30 pm 2 - 0 final
Clssc SubnNorth 5Simley 1Sat, Jan 247:30 pm 5 - 1 final
North SubChisago Lakes Area 4Spring Lake Park 7Sat, Jan 247:30 pm 4 - 7 final
NWSCNorth Metro 0Elk River 7Sat, Jan 247:30 pm 0 - 7 final
IndepndtTwo Harbors 6Silver Bay - Cook County 5Sat, Jan 247:30 pm 6 - 5 OTfinal
Sub. EastPark 0Cretin-Derham Hall 4Sat, Jan 247:30 pm 0 - 4 final
Sub. EastMounds View 5Roseville 4Sat, Jan 247:30 pm 5 - 4 OTfinal
Sub. EastWoodbury 3Forest Lake 4Sat, Jan 247:30 pm 3 - 4 final
Sub. EastHastings 1Stillwater 2Sat, Jan 247:30 pm 1 - 2 final
LakeApple Valley 5Rosemount 3Sat, Jan 247:30 pm 5 - 3 final
NWSCCoon Rapids 2Blaine 7Sat, Jan 247:30 pm 2 - 7 final
North SubSt.Louis Park 4Irondale 3Sat, Jan 247:30 pm 4 - 3 final
North SubSt. Francis 1Totino-Grace 2Sat, Jan 247:45 pm 1 - 2 final
Wright CtyHermantown 1Saint Cloud Cathedral 2Mon, Jan 266:45 pm 1 - 2 final
South Cen.Sleepy Eye 1St. Peter/LeSeuer Hendersen 10Mon, Jan 267:00 pm 1 - 10 final
NWSCAcademy of Holy Angels 4Elk River 2Mon, Jan 267:00 pm 4 - 2 final
SouthwestFairmont 3Windom Area 4Mon, Jan 267:30 pm 3 - 4 final
18NorthwestBagley/Foston 0Red Lake Falls 6Tue, Jan 277:00 pm 0 - 6 final
18Wright CtyBreck 5Orono 1Tue, Jan 277:00 pm 5 - 1 final
19Tri-MetroSimley 8St. Paul Saints 1Tue, Jan 277:30 pm 8 - 1 final
MariucciThief River Falls/Goodridge 6East Grand Forks 1Tue, Jan 277:30 am 6 - 1 final
IndepndtAustin 0Dodge County 6Tue, Jan 271:00 pm 0 - 6 final
IndepndtWahpeton ND 2Morris/Benson 6Tue, Jan 275:00 pm 2 - 6 final
IndepndtForest Lake 0Duluth East 6Tue, Jan 275:30 pm 0 - 6 final
MariucciRoseau 3Moorhead 4Tue, Jan 276:00 pm 3 - 4 OTfinal
Lake Sup.Silver Bay - Cook County 2Duluth Central 9Tue, Jan 276:00 pm 2 - 9 final
MissotaRed Wing 6Hutchinson 1Tue, Jan 276:00 pm 6 - 1 final
Mid-StateDetroit Lakes 2Wadena-Deer Creek 6Tue, Jan 277:00 pm 2 - 6 final
C. LakesAlexandria 4Willmar 2Tue, Jan 277:00 pm 4 - 2 final
Wright CtySaint Cloud Cathedral 4Waconia 0Tue, Jan 277:00 pm 4 - 0 final
C. LakesRiver Lakes Stars 4Apollo 4Tue, Jan 277:00 pm 4 - 4 OTfinal
MississippNorth Metro 6Monticello/Annandale/Maple Lake 2Tue, Jan 277:00 pm 6 - 2 final
Tri-MetroMinnehaha Academy 0Providence Academy 2Tue, Jan 277:00 pm 0 - 2 final
Clssc SubnNorth 2South St.Paul 6Tue, Jan 277:00 pm 2 - 6 final
Wright CtyLitchfield-Dassel/Cokato 3Holy Family 1Tue, Jan 277:00 pm 3 - 1 final
MissotaFarmington 4Shakopee 3Tue, Jan 277:00 pm 4 - 3 final
South Cen.Fairmont 2Waseca 10Tue, Jan 277:00 pm 2 - 10 final
North SubChisago Lakes Area 3Cooper 4Tue, Jan 277:00 pm 3 - 4 final
Mid-StatePark Rapids 9Walker-Hackensack-Akeley 1Tue, Jan 277:00 pm 9 - 1 final
North SubSt. Francis 8St.Louis Park 2Tue, Jan 277:00 pm 8 - 2 final
MississippOsseo 3Rogers 1Tue, Jan 277:00 pm 3 - 1 final
C. LakesBrainerd/Pillager/Pierz 2Saint Cloud Tech 4Tue, Jan 277:15 pm 2 - 4 final
Class LakeCentennial 3Edina 1Tue, Jan 277:15 pm 3 - 1 final
C. LakesSartell-St.Stephen 2Little Falls 7Tue, Jan 277:15 pm 2 - 7 final
LakeLakeville North 1Apple Valley 3Tue, Jan 277:15 pm 1 - 3 final
MissotaNew Ulm 8Northfield 1Tue, Jan 277:30 pm 8 - 1 final
IndepndtNorthern Lakes Lightning 3Prairie Centre 3Tue, Jan 277:30 pm 3 - 3 OTfinal
Iron RangeVirginia-Mt. Iron-Buhl 3Greenway 2Tue, Jan 277:30 pm 3 - 2 final
North SubBenilde-St. Margarets 6Irondale 3Tue, Jan 277:30 pm 6 - 3 final
MariucciCrookston 0Warroad 7Tue, Jan 277:30 pm 0 - 7 final
Lake Sup.Marshall School Duluth 5Cloquet Esko Carlton 1Tue, Jan 277:30 pm 5 - 1 final
North SubTotino-Grace 2Spring Lake Park 7Tue, Jan 277:30 pm 2 - 7 final
LakeBurnsville 6Lakeville South 4Tue, Jan 277:30 pm 6 - 4 final
IndepndtSt. Michael-Albertville 5Minneapolis West 2Tue, Jan 277:30 pm 5 - 2 final
Big 9Rochester Lourdes 13Mankato East 2Tue, Jan 277:30 pm 13 - 2 final
IndepndtNorth Branch 3Minneapolis East 7Tue, Jan 277:30 pm 3 - 7 final
Iron RangeEly 0International Falls 19Tue, Jan 277:30 pm 0 - 19 final
IndepndtAquinas/Holmen WI 5La Crescent 2Tue, Jan 277:30 pm 5 - 2 final
Lake Sup.Hermantown 8Proctor 0Tue, Jan 277:30 pm 8 - 0 final
Big 9Mankato West 2Mayo 7Tue, Jan 277:30 pm 2 - 7 final
C. LakesSauk Rapids-Rice 1Fergus Falls 3Tue, Jan 277:30 pm 1 - 3 final
SouthwestRedwood Valley 3Marshall 2Tue, Jan 277:30 pm 3 - 2 final
LakeEastview 1Eden Prairie 6Tue, Jan 277:30 pm 1 - 6 final
NWSCAndover 4Coon Rapids 3Tue, Jan 277:30 pm 4 - 3 OTfinal
IndepndtEveleth-Gilbert 5Two Harbors 3Tue, Jan 277:30 pm 5 - 3 final
Wright CtyMound-Westonka 3Delano/Rockford 4Tue, Jan 277:30 pm 3 - 4 final
Clssc SubnPark 2Tartan 6Tue, Jan 277:30 pm 2 - 6 final
IndepndtBecker/Big Lake 2Mora/Hinckley 3Tue, Jan 277:30 pm 2 - 3 OTfinal
Tri-MetroSt. Paul Academy 5St. Paul Johnson 1Tue, Jan 277:30 pm 5 - 1 final
Big 9Owatonna 5Albert Lea 2Tue, Jan 277:30 pm 5 - 2 Click here for Game Live final
LakeBloomington Kennedy 1Bloomington Jefferson 5Tue, Jan 277:30 pm 1 - 5 final
Big 9Faribault 6Winona 2Tue, Jan 277:30 pm 6 - 2 final
Lake Sup.Superior WI Duluth Denfeld Tue, Jan 277:30 pmno data-
IndepndtGrand Rapids 2Duluth East 6Wed, Jan 288:00 pm 2 - 6 final
MariucciKittson Central 1East Grand Forks 7Thu, Jan 297:30 am 1 - 7 final
IndepndtTwo Harbors 2Ely 6Thu, Jan 293:00 pm 2 - 6 final
Wright CtyRiver Lakes Stars 6Litchfield-Dassel/Cokato 3Thu, Jan 295:00 pm 6 - 3 final
MississippFaribault 3Rogers 5Thu, Jan 297:00 pm 3 - 5 final
MississippBecker/Big Lake 0St. Michael-Albertville 7Thu, Jan 297:00 pm 0 - 7 final
Class LakeHopkins 5Armstrong 4Thu, Jan 297:00 pm 5 - 4 final
Class LakeWayzata 1Minnetonka 2Thu, Jan 297:00 pm 1 - 2 OTfinal
MissotaShakopee 3New Prague 9Thu, Jan 297:00 pm 3 - 9 final
Lake Sup.Duluth Central Ashland WI Thu, Jan 297:00 pmno data-
IndepndtMinnehaha Academy 5Meadow Creek Christian 4Thu, Jan 297:00 pm 5 - 4 final
Tri-MetroSt. Peter/LeSeuer Hendersen 1Providence Academy 4Thu, Jan 297:00 pm 1 - 4 final
MississippPrinceton/Milaca 2Buffalo 8Thu, Jan 297:00 pm 2 - 8 final
SouthwestWaseca 6Sleepy Eye 3Thu, Jan 297:00 pm 6 - 3 final
C. LakesAlexandria 5Apollo 3Thu, Jan 297:00 pm 5 - 3 final
C. LakesFergus Falls 0Little Falls 8Thu, Jan 297:15 pm 0 - 8 final
MissotaRed Wing 7Farmington 6Thu, Jan 297:15 pm 7 - 6 final
NWSCBlaine 4Osseo 1Thu, Jan 297:30 pm 4 - 1 final
Sub. EastWhite Bear Lake 9Park 2Thu, Jan 297:30 pm 9 - 2 final
LakeChaska 4Eagan 6Thu, Jan 297:30 pm 4 - 6 final
IndepndtMinneapolis East 1Pine City 3Thu, Jan 297:30 pm 1 - 3 final
NWSCCentennial 7Coon Rapids 2Thu, Jan 297:30 pm 7 - 2 final
IndepndtBlack River Falls WI 2La Crescent 6Thu, Jan 297:30 pm 2 - 6 final
Sub. EastCretin-Derham Hall Hastings Thu, Jan 297:30 pmno data-
NWSCNorth Metro 2Andover 8Thu, Jan 297:30 pm 2 - 8 final
IndepndtMinneapolis West 3Dodge County 6Thu, Jan 297:30 pm 3 - 6 final
SouthwestWorthington 2Luverne 8Thu, Jan 297:30 pm 2 - 8 final
NWSCMaple Grove 7Champlin Park 1Thu, Jan 297:30 pm 7 - 1 final
Mid-StateMora/Hinckley 3Northern Lakes Lightning 3Thu, Jan 297:30 pm 3 - 3 OTfinal
Iron RangeGrand Rapids 7Greenway 1Thu, Jan 297:30 pm 7 - 1 final
Clssc SubnSibley 1Richfield 7Thu, Jan 297:30 pm 1 - 7 final
Big 9Mayo 4John Marshall 0Thu, Jan 297:30 pm 4 - 0 final
Clssc SubnSimley 1Saint Thomas Academy 7Thu, Jan 297:30 pm 1 - 7 final
Big 9Century 7Albert Lea 2Thu, Jan 297:30 pm 7 - 2 final
IndepndtNorth Branch 1Moose Lake 6Thu, Jan 297:30 pm 1 - 6 final
Big 9Mankato West 10Mankato East 1Thu, Jan 297:30 pm 10 - 1 final
Sub. EastStillwater 1Woodbury 5Thu, Jan 297:30 pm 1 - 5 final
IndepndtMound-Westonka 3Rochester Lourdes 2Thu, Jan 297:30 pm 3 - 2 final
Sub. EastForest Lake 5Mounds View 2Thu, Jan 297:30 pm 5 - 2 final
North SubShattuck-St. Marys Prep 7Benilde-St. Margarets 3Thu, Jan 297:30 pm 7 - 3 final
NWSCElk River 8Anoka 0Thu, Jan 297:30 pm 8 - 0 final
South Cen.Austin 1New Ulm 11Thu, Jan 297:30 pm 1 - 11 final
Tri-MetroBreck 6Blake School 0Thu, Jan 297:45 pm 6 - 0 final
Clssc SubnMahtomedi 4North 1Thu, Jan 298:00 pm 4 - 1 final
Tri-MetroSt. Paul Johnson 0St. Paul Como 2Thu, Jan 298:00 pm 0 - 2 final
Clssc SubnSouth St.Paul 2Hill-Murray 4Thu, Jan 298:00 pm 2 - 4 final
19Mid-StateRed Lake Falls 9Walker-Hackensack-Akeley 1Fri, Jan 307:00 pm 9 - 1 final
Iron RangeEveleth-Gilbert 1Virginia-Mt. Iron-Buhl 8Fri, Jan 307:30 am 1 - 8 final
C. LakesSaint Cloud Tech 2Sartell-St.Stephen 3Fri, Jan 307:00 pm 2 - 3 final
C. LakesBrainerd/Pillager/Pierz 5Willmar 2Fri, Jan 307:00 pm 5 - 2 final
C. LakesLittle Falls 8Sauk Rapids-Rice 0Fri, Jan 307:00 pm 8 - 0 final
North SubIrondale 0Totino-Grace 4Fri, Jan 307:00 pm 0 - 4 final
Wright CtyDelano/Rockford 2Waconia 1Fri, Jan 307:00 pm 2 - 1 final
IndepndtDetroit Lakes 3Prairie Centre 5Fri, Jan 307:00 pm 3 - 5 final
MariucciCrookston 0Roseau 4Fri, Jan 307:30 pm 0 - 4 final
MissotaPrior Lake 1Academy of Holy Angels 8Fri, Jan 307:30 pm 1 - 8 final
IndepndtWebster WI Silver Bay - Cook County Fri, Jan 307:30 pmno data-
MissotaHutchinson 3Northfield 0Fri, Jan 307:30 pm 3 - 0 final
NorthwestPark Rapids 1Lake of the Woods/Indus 1Fri, Jan 307:30 pm 1 - 1 OTfinal
SouthwestSt. Peter/LeSeuer Hendersen 5Windom Area 6Fri, Jan 307:30 pm 5 - 6 OTfinal
Big 9La Crosse WI 1Winona 9Fri, Jan 307:30 pm 1 - 9 final
IndepndtMora/Hinckley 1Pine City 2Fri, Jan 307:30 pm 1 - 2 OTfinal
MariucciDuluth Denfeld 2Thief River Falls/Goodridge 6Fri, Jan 307:30 pm 2 - 6 final
MariucciMarshall School Duluth 1Warroad 3Fri, Jan 307:30 pm 1 - 3 final
7LakeApple Valley 4Burnsville 4Sat, Jan 317:00 pm 4 - 4 OTfinal
Big 9Aquinas/Holmen WI 4Winona 4Sat, Jan 3112:00 pm 4 - 4 OTfinal
Tri-MetroMinnehaha Academy 0Breck 7Sat, Jan 311:00 pm 0 - 7 final
Wright CtyOrono 8Litchfield-Dassel/Cokato 1Sat, Jan 311:00 pm 8 - 1 final
SouthwestMinneapolis West 2Redwood Valley 10Sat, Jan 311:00 pm 2 - 10 final
Wright CtyHoly Family 1Saint Cloud Cathedral 7Sat, Jan 311:00 pm 1 - 7 final
MississippSt. Michael-Albertville 6Cambridge/Isanti 3Sat, Jan 312:00 pm 6 - 3 final
IndepndtNorthern Lakes Lightning 2Moose Lake 3Sat, Jan 312:00 pm 2 - 3 final
LakeRosemount 4Eastview 3Sat, Jan 312:15 pm 4 - 3 OTfinal
MissotaShattuck-St. Marys Prep 7Academy of Holy Angels 0Sat, Jan 312:30 pm 7 - 0 final
Class LakeHopkins 1Wayzata 3Sat, Jan 312:30 pm 1 - 3 final
Big 9John Marshall 8Austin 1Sat, Jan 313:00 pm 8 - 1 final
C. LakesDetroit Lakes 3Sartell-St.Stephen 6Sat, Jan 313:00 pm 3 - 6 final
MariucciSaint Cloud Tech 0Roseau 6Sat, Jan 313:00 pm 0 - 6 final
SouthwestMorris/Benson 4Luverne 3Sat, Jan 313:00 pm 4 - 3 final
Tri-MetroSt. Paul Como 2Providence Academy 1Sat, Jan 313:00 pm 2 - 1 final
MariucciMarshall School Duluth 2Thief River Falls/Goodridge 2Sat, Jan 313:00 pm 2 - 2 OTfinal
IndepndtFaribault 3Dodge County 1Sat, Jan 313:00 pm 3 - 1 final
Sub. EastWoodbury 2Hastings 0Sat, Jan 313:00 pm 2 - 0 final
MissotaRochester Lourdes 9Shakopee 0Sat, Jan 313:00 pm 9 - 0 final
Out StateSibley 0Hudson, WI 6Sat, Jan 313:00 pm 0 - 6 final
MississippBuffalo 5Rogers 2Sat, Jan 313:00 pm 5 - 2 final
SouthwestWaconia 8Marshall 2Sat, Jan 313:00 pm 8 - 2 final
MississippMonticello/Annandale/Maple Lake 3Becker/Big Lake 1Sat, Jan 313:00 pm 3 - 1 final
Wright CtyMeadow Creek Christian 3Mound-Westonka 10Sat, Jan 313:00 pm 3 - 10 final
Big 9Mankato East 2Century 8Sat, Jan 313:00 pm 2 - 8 final
Sub. EastMounds View 0White Bear Lake 7Sat, Jan 313:00 pm 0 - 7 final
LakeBloomington Jefferson 4Lakeville South 3Sat, Jan 313:00 pm 4 - 3 OTfinal
IndepndtWebster WI 8Ely 2Sat, Jan 313:15 pm 8 - 2 final
Tri-MetroBlake School 5St. Paul Academy 0Sat, Jan 314:00 pm 5 - 0 final
South Cen.Fairmont 2St. Peter/LeSeuer Hendersen 4Sat, Jan 314:00 pm 2 - 4 final
SouthwestWaseca 9Worthington 2Sat, Jan 314:00 pm 9 - 2 final
Iron RangeDuluth Central Greenway Sat, Jan 314:00 pmno data-
MariucciDuluth Denfeld 1Warroad 2Sat, Jan 314:30 pm 1 - 2 OTfinal
MariucciCentennial 4Moorhead 4Sat, Jan 315:30 pm 4 - 4 OTfinal
MissotaAlbert Lea 3New Prague 7Sat, Jan 317:00 pm 3 - 7 final
North SubCooper 2St.Louis Park 8Sat, Jan 317:00 pm 2 - 8 final
Class LakeArmstrong 0Edina 5Sat, Jan 317:00 pm 0 - 5 final
North SubChisago Lakes Area 2St. Francis 5Sat, Jan 317:00 pm 2 - 5 final
Sub. EastStillwater 0Forest Lake 2Sat, Jan 317:30 pm 0 - 2 final
NWSCElk River 1Maple Grove 1Sat, Jan 317:30 pm 1 - 1 OTfinal
LakeLakeville North 1Eagan 5Sat, Jan 317:30 pm 1 - 5 final
LakeEden Prairie 12Chaska 4Sat, Jan 317:30 pm 12 - 4 final
Clssc SubnSouth St.Paul 5Mahtomedi 3Sat, Jan 317:30 pm 5 - 3 final
C. LakesRiver Lakes Stars 0Fergus Falls 2Sat, Jan 317:30 pm 0 - 2 final
NWSCBlaine 9Anoka 0Sat, Jan 317:30 pm 9 - 0 final
NWSCDuluth East 4Andover 2Sat, Jan 317:30 pm 4 - 2 final
IndepndtHermantown 8Two Harbors 1Sat, Jan 317:30 pm 8 - 1 final
Sub. EastRoseville 2Park 1Sat, Jan 317:30 pm 2 - 1 OTfinal
C. LakesBemidji 1Alexandria 2Sat, Jan 317:30 pm 1 - 2 final
IndepndtVirginia-Mt. Iron-Buhl 12Silver Bay - Cook County 1Sat, Jan 317:30 pm 12 - 1 final
NWSCChamplin Park 1Osseo 3Sat, Jan 317:30 pm 1 - 3 final
Clssc SubnSaint Thomas Academy 6North 2Sat, Jan 317:30 pm 6 - 2 final
Clssc SubnTartan 6Richfield 0Sat, Jan 317:30 pm 6 - 0 final
North SubPine City 0Spring Lake Park 6Sat, Jan 317:30 pm 0 - 6 final
Clssc SubnSimley 0Hill-Murray 10Sat, Jan 318:00 pm 0 - 10 final
Tri-MetroSt. Paul Johnson 5St. Paul Saints 2Sat, Jan 318:00 pm 5 - 2 final
SouthwestWindom Area 10Sleepy Eye 0Mon, Feb 027:00 pm 10 - 0 final
20NorthwestThief River Falls/Goodridge 7Red Lake Falls 0Tue, Feb 037:00 pm 7 - 0 final
MariucciHermantown 5Bemidji 3Tue, Feb 0312:00 am 5 - 3 final
Out StateEast Grand Forks 2Grand Forks Red River ND 7Tue, Feb 037:30 am 2 - 7 final
Lake Sup.Virginia-Mt. Iron-Buhl 9Proctor 0Tue, Feb 037:30 am 9 - 0 final
IndepndtFargo Shanley ND 4Morris/Benson 3Tue, Feb 036:30 pm 4 - 3 OTfinal
Class LakeBuffalo 4Armstrong 3Tue, Feb 037:00 pm 4 - 3 OTfinal
MissotaPrior Lake 3Red Wing 4Tue, Feb 037:00 pm 3 - 4 final
SouthwestWindom Area 4Luverne 2Tue, Feb 037:00 pm 4 - 2 final
C. LakesSartell-St.Stephen 2Willmar 1Tue, Feb 037:00 pm 2 - 1 final
Wright CtyDelano/Rockford 2Holy Family 5Tue, Feb 037:00 pm 2 - 5 final
MissotaFarmington 3Hutchinson 6Tue, Feb 037:00 pm 3 - 6 final
South Cen.Owatonna 5Waseca 1Tue, Feb 037:00 pm 5 - 1 final
SouthwestSt. Peter/LeSeuer Hendersen 7Sleepy Eye 1Tue, Feb 037:00 pm 7 - 1 final
MissotaNorthfield 0Shakopee 1Tue, Feb 037:00 pm 0 - 1 final
Wright CtyOrono 2Saint Cloud Cathedral 5Tue, Feb 037:00 pm 2 - 5 final
C. LakesSaint Cloud Tech 1Alexandria 2Tue, Feb 037:00 pm 1 - 2 final
Mid-StateNorthern Lakes Lightning 6Walker-Hackensack-Akeley 0Tue, Feb 037:00 pm 6 - 0 final
MississippLitchfield-Dassel/Cokato 3St. Michael-Albertville 4Tue, Feb 037:00 pm 3 - 4 final
LakeChaska 5Eastview 4Tue, Feb 037:15 pm 5 - 4 final
C. LakesWadena-Deer Creek 1Little Falls 9Tue, Feb 037:15 pm 1 - 9 final
Tri-MetroSt. Paul Johnson 0Breck 9Tue, Feb 037:30 pm 0 - 9 final
Mid-StateDetroit Lakes 2Park Rapids 6Tue, Feb 037:30 pm 2 - 6 final
Iron RangeMoose Lake Eveleth-Gilbert Tue, Feb 037:30 pmno data-
Lake Sup.Duluth Denfeld 5Cloquet Esko Carlton 1Tue, Feb 037:30 pm 5 - 1 final
NWSCBenilde-St. Margarets 3Osseo 2Tue, Feb 037:30 pm 3 - 2 final
Clssc SubnStillwater 2Tartan 4Tue, Feb 037:30 pm 2 - 4 final
Sub. EastHastings 4Forest Lake 3Tue, Feb 037:30 pm 4 - 3 final
Tri-MetroMinnehaha Academy 2St. Paul Academy 6Tue, Feb 037:30 pm 2 - 6 final
Big 9Austin 0Mankato West 11Tue, Feb 037:30 pm 0 - 11 final
LakeApple Valley 0Bloomington Jefferson 3Tue, Feb 037:30 pm 0 - 3 final
Iron RangeBrainerd/Pillager/Pierz 1Grand Rapids 3Tue, Feb 037:30 pm 1 - 3 final
Clssc SubnHill-Murray 2Mahtomedi 5Tue, Feb 037:30 pm 2 - 5 final
Out StateLa Crescent 4La Crosse WI 2Tue, Feb 037:30 pm 4 - 2 final
Big 9Albert Lea 5Winona 3Tue, Feb 037:30 pm 5 - 3 final
Iron RangeHibbing Greenway Tue, Feb 037:30 pmno data-
MissotaNew Prague 2Academy of Holy Angels 5Tue, Feb 037:30 pm 2 - 5 final
C. LakesSauk Rapids-Rice 2River Lakes Stars 3Tue, Feb 037:30 pm 2 - 3 final
LakeEden Prairie 6Lakeville North 3Tue, Feb 037:30 pm 6 - 3 final
Tri-MetroProvidence Academy 1St. Paul Saints 1Tue, Feb 037:30 pm 1 - 1 OTfinal
Iron RangeTwo Harbors 1International Falls 9Tue, Feb 037:30 pm 1 - 9 final
C. LakesApollo 3Fergus Falls 8Tue, Feb 037:30 pm 3 - 8 final
IndepndtMonticello/Annandale/Maple Lake 8Minneapolis West 0Tue, Feb 037:30 pm 8 - 0 final
LakeMayo 4Lakeville South 3Tue, Feb 037:30 pm 4 - 3 OTfinal
IndepndtSuperior WI 2Duluth East 4Tue, Feb 037:30 pm 2 - 4 final
Clssc SubnTotino-Grace 0Saint Thomas Academy 10Tue, Feb 037:30 pm 0 - 10 final
IndepndtJohn Marshall 3Dodge County 2Tue, Feb 037:30 pm 3 - 2 OTfinal
MariucciWarroad 3Roseau 2Tue, Feb 037:30 pm 3 - 2 final
NWSCAnoka 5Coon Rapids 3Tue, Feb 037:30 pm 5 - 3 final
Lake Sup.Duluth Central Marshall School Duluth Tue, Feb 037:30 pmno data-
Big 9Faribault 3Century 7Tue, Feb 037:30 pm 3 - 7 final
LakeBloomington Kennedy 1Rosemount 6Tue, Feb 037:30 pm 1 - 6 final
LakeBurnsville 3Eagan 0Tue, Feb 037:30 pm 3 - 0 final
IndepndtPrairie Centre 2Mora/Hinckley 3Tue, Feb 037:30 pm 2 - 3 final
Tri-MetroBlake School 3St. Paul Como 2Tue, Feb 038:00 pm 3 - 2 final
4C. LakesLakeville South 1Brainerd/Pillager/Pierz 3Thu, Feb 054:00 pm 1 - 3 final
21Mid-StateRed Lake Falls 0Park Rapids 4Thu, Feb 057:00 pm 0 - 4 final
North SubIrondale 1Cooper 2Thu, Feb 057:00 pm 1 - 2 final
C. LakesLittle Falls 10Apollo 4Thu, Feb 057:00 pm 10 - 4 final
Class LakeEden Prairie 4Hopkins 3Thu, Feb 057:00 pm 4 - 3 final
MissotaShakopee 3Prior Lake 2Thu, Feb 057:00 pm 3 - 2 final
C. LakesSartell-St.Stephen 3Alexandria 3Thu, Feb 057:00 pm 3 - 3 OTfinal
NorthwestKittson Central Lake of the Woods/Indus Thu, Feb 057:00 pmno data-
IndepndtPrairie Centre 1Morris/Benson 2Thu, Feb 057:00 pm 1 - 2 final
South Cen.Windom Area 3Waseca 4Thu, Feb 057:00 pm 3 - 4 OTforfeit
Tri-MetroSt. Paul Como 2Minnehaha Academy 3Thu, Feb 057:00 pm 2 - 3 final
SouthwestRedwood Valley 7Sleepy Eye 2Thu, Feb 057:00 pm 7 - 2 final
MississippBuffalo 5Monticello/Annandale/Maple Lake 2Thu, Feb 057:00 pm 5 - 2 final
NorthwestNorthern Lakes Lightning 4Bagley/Foston 3Thu, Feb 057:00 pm 4 - 3 final
North SubSt.Louis Park 2Benilde-St. Margarets 11Thu, Feb 057:00 pm 2 - 11 final
Wright CtyWaconia 1Mound-Westonka 7Thu, Feb 057:00 pm 1 - 7 final
Class LakeWayzata 5Armstrong 2Thu, Feb 057:00 pm 5 - 2 final
North SubTotino-Grace 6Chisago Lakes Area 4Thu, Feb 057:00 pm 6 - 4 final
MississippPrinceton/Milaca 3Rogers 7Thu, Feb 057:00 pm 3 - 7 final
North SubSpring Lake Park 3St. Francis 6Thu, Feb 057:00 pm 3 - 6 final
Sub. EastWhite Bear Lake 4Stillwater 4Thu, Feb 057:05 pm 4 - 4 OTfinal
Class LakeEdina 1Minnetonka 4Thu, Feb 057:15 pm 1 - 4 final
MissotaNorthfield 2Farmington 7Thu, Feb 057:15 pm 2 - 7 final
IndepndtMeadow Creek Christian 2Minneapolis East 10Thu, Feb 057:30 pm 2 - 10 final
Big 9Mankato East 1Mankato West 8Thu, Feb 057:30 pm 1 - 8 final
Sub. EastForest Lake 1Cretin-Derham Hall 2Thu, Feb 057:30 pm 1 - 2 OTfinal
Sub. EastWoodbury 5Mounds View 4Thu, Feb 057:30 pm 5 - 4 final
MariucciEast Grand Forks 2Moorhead 6Thu, Feb 057:30 pm 2 - 6 final
IndepndtBloomington Kennedy 10Minneapolis West 0Thu, Feb 057:30 pm 10 - 0 final
Clssc SubnSibley 1South St.Paul 11Thu, Feb 057:30 pm 1 - 11 final
Clssc SubnSimley 0Richfield 3Thu, Feb 057:30 pm 0 - 3 final
NWSCOsseo 9Coon Rapids 2Thu, Feb 057:30 pm 9 - 2 final
Lake Sup.Cloquet Esko Carlton 4Hermantown 7Thu, Feb 057:30 pm 4 - 7 final
IndepndtPine City 1Mora/Hinckley 3Thu, Feb 057:30 pm 1 - 3 final
SouthwestNew Ulm 7Marshall 2Thu, Feb 057:30 pm 7 - 2 final
Sub. EastHastings 3Roseville 5Thu, Feb 057:30 pm 3 - 5 final
Iron RangeEveleth-Gilbert 1Grand Rapids 8Thu, Feb 057:30 pm 1 - 8 final
Big 9Rochester Lourdes 6Faribault 1Thu, Feb 057:30 pm 6 - 1 final
Big 9Austin 1Mayo 13Thu, Feb 057:30 pm 1 - 13 final
Wright CtyOrono 4Delano/Rockford 0Thu, Feb 057:30 pm 4 - 0 final
NWSCBlaine 1Champlin Park 0Thu, Feb 057:30 pm 1 - 0 final
LakeEagan 0Bloomington Jefferson 4Thu, Feb 057:30 pm 0 - 4 final
NWSCMaple Grove 10North Metro 2Thu, Feb 057:30 pm 10 - 2 final
Lake Sup.Duluth Denfeld Marshall School Duluth Thu, Feb 057:30 pmno data-
Iron RangeHibbing 3International Falls 4Thu, Feb 057:30 pm 3 - 4 final
NWSCElk River 1Andover 0Thu, Feb 057:30 pm 1 - 0 final
MariucciThief River Falls/Goodridge 1Crookston 0Thu, Feb 057:30 pm 1 - 0 final
NWSCCentennial 9Anoka 3Thu, Feb 057:30 pm 9 - 3 final
Lake Sup.Moose Lake 3Duluth Central 1Thu, Feb 057:30 pm 3 - 1 final
IndepndtTomah WI 4La Crescent 1Thu, Feb 057:30 pm 4 - 1 final
Clssc SubnNorth 1Tartan 3Thu, Feb 057:30 pm 1 - 3 final
Iron RangeDuluth Central Eveleth-Gilbert Fri, Feb 063:15 pmno data-
MissotaAcademy of Holy Angels 3Red Wing 1Fri, Feb 067:00 pm 3 - 1 final
C. LakesSaint Cloud Tech 6Sauk Rapids-Rice 2Fri, Feb 067:00 pm 6 - 2 final
C. LakesBrainerd/Pillager/Pierz 0Alexandria 3Fri, Feb 067:00 pm 0 - 3 final
MississippRoseau 6Buffalo 2Fri, Feb 067:00 pm 6 - 2 final
MissotaHutchinson 2New Prague 9Fri, Feb 067:00 pm 2 - 9 final
Iron RangeGreenway 0Virginia-Mt. Iron-Buhl 5Fri, Feb 067:30 pm 0 - 5 final
Iron RangeSilver Bay - Cook County 3International Falls 9Fri, Feb 067:30 pm 3 - 9 final
Big 9Winona 6Mankato East 5Fri, Feb 067:30 pm 6 - 5 OTfinal
Wright CtyDodge County 3Delano/Rockford 4Fri, Feb 067:30 pm 3 - 4 OTfinal
C. LakesBemidji 8River Lakes Stars 1Fri, Feb 067:30 pm 8 - 1 final
C. LakesWillmar 2Fergus Falls 0Fri, Feb 067:30 pm 2 - 0 final
Big 9Albert Lea 6Owatonna 0Fri, Feb 067:30 pm 6 - 0 Click here for Game Live final
8LakeEden Prairie 7Burnsville 6Sat, Feb 077:30 pm 7 - 6 OTfinal
10C. LakesRiver Lakes Stars 3Brainerd/Pillager/Pierz 12Sat, Feb 074:00 pm 3 - 12 final
Mid-StateApollo 4Wadena-Deer Creek 3Sat, Feb 071:00 pm 4 - 3 OTfinal
SouthwestSleepy Eye 0Worthington 8Sat, Feb 071:00 pm 0 - 8